Piket e Mia icon

Piket e Mia APK

  • Author:

    bPro Sh.P.K

  • Latest Version:

    1.1.5

  • Publish Date:

    2016-09-15

The description of Piket e Mia

Pikët e Mia – Një aplikacion produkt i Metropolitan Incubator ideuar për maturantët, që bën të mundur Llogaritjen e Pikëve të Maturës, gjithashtu ju mban të përditësuar rreth të rejave të fundit mbi Maturën Shtetërore.
(Aktualisht llogaritja e pikëve bëhet sipas formulës së aplikuar për maturën shtetërore 2015)
Show More

What's new

2016-09-16
- Shtohet mundësia për të kërkuar pranimet në universitete
- Përmirësime grafike dhe teknike
Advertisement
Piket e Mia APK Version History
Request Piket e Mia UpdateRequest Update
Piket e Mia 1.1.5 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.1.5 (29) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-09-16

Signature: 1f387b4662626cfe37f4d9aa8656f027abd5e7ff Piket e Mia 1.1.5(29) apk safe verified

APK File SHA1: 32976062b20b8fbea97beeed58267d3102764bbf

What's new: - Shtohet mundësia për të kërkuar pranimet në universitete - Përmirësi More...

Download APK(972.7 KB)

Piket e Mia 1.0.5 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.0.5 (25) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-03-22

Signature: 1f387b4662626cfe37f4d9aa8656f027abd5e7ff Piket e Mia 1.0.5(25) apk safe verified

APK File SHA1: da08674ce1cf81240341cfeeca76673ffcedfb34

What's new: - Graphic changes - Permissions Fixed- Links Enabled

Download APK(963.3 KB)

Piket e Mia 1.0.5 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.0.5 (21) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-03-15

Signature: 1f387b4662626cfe37f4d9aa8656f027abd5e7ff Piket e Mia 1.0.5(21) apk safe verified

APK File SHA1: 4e25773b6bd0a21d735bdd658662d0f3a5a27295

What's new: - Graphic changes - Permissions Fixed

Download APK(964.5 KB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App