We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Petrol Piyasası icon

Petrol Piyasası

1.0 for Android

SafeaLock

The description of Petrol Piyasası App

Dağıtım şirketlerine sağladığı avantajlar;
- Kendisine bağlı tüm istasyonlara, kendisine ait sayfa üzerinden toplu bildirim, mail, duyuru gönderebilme imkanı.
- Petrolpiyasasasi.com haberler bölümünde tüm dağıtım şirketlerinin ve yöneticilerinin bize ulaştırdığı haberler yayınlanacaktır.
- Sisteme entegre tüm dağıtım şirketleri dağıtım yaptıkları tüm istasyonlar hakkında çıkacak olan haber, eleştiri, kullanıcı yorumları memnuniyet ve memnuniyetsizliklerden haberdar olma imkanına sahip olacaktır.
- Sistem içerisinde yapılan olumlu yada olumsuz ispata muhtaç tüm yorum ve eleştiriler ispatı mümkün olana kadar sistem içerisinde kapalı yayında tutulup ispatı mümkün olduktan sonra sistem içerisinde açıkça yayınlanmak sureti ile yapılan tüm hukuksuzluklar ifşa edilecektir.
Petrol istasyonlarına sağladığı avantajlar;
Ulusal ve uluslar arası platformda petrol piyasasının nabzını tutan ve bir çok kullanıcı tarafından takip edilen petrolpiyasasi.com sitesine yapacağınız Gold ya da Platin üyelikleriniz ile sistem tarafından sizlere hazırlanmış olan ve yine size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak profilinizi oluşturacağınız, istasyonunuzu geniş kitlelere ulaştırmanıza imkan sağlayan kullanıcı deneyimi yüksek bir web sayfası sayesinde marka değerinizi daha da yükseltebileceğiniz, Petrolpiyasasi.com sitesinin kullanıcılarına sağladığı avantajlar ile doğru kitleye doğru mesaj ile ulaşabilir, sadece takipçi sayınızı değil müşteri sayınızı arttırabilirsiniz. Prestijinizi yükselterek internet dünyasında kendinize daha da popüler bir dijital kimliğe sahip olacaksınız. Sosyal tanıtım sitelerine entegre edilen sayfalarınız sayesinde sosyal medya platformlarında daha aktif konuma geleceksiniz.
Türkiye genelinde saha müdürlerimiz tarafından 7 bölge 81 il bazında faaliyet gösteren Şoför Cemiyetleri, Taşıma Kooperatifleri ,Nakliye Kooperatifleri, Ticari Taksi odaları , Özel halk otobüs ve minibüs dernekleri ile yapılan ikili görüşmeler neticesinde anlaşma sağlanan tüm birlikler tarafından sistemimizin takip edileceği ve sistemimiz tarafından önerilen kullanıcıya maddi ve manevi olarak faydası olan tüm tavsiyelerin bu kullanıcılar tarafından dikkate alınacağı tarafımıza yazılı olarak bildirilmiş olup bu sayede illerimiz içerisinde faaliyet gösteren ve sistemimize entegre olan tüm petrol istasyonlarının bu olayı kendi lehlerine çevirme imkanına sahip olmaları.
Petrolpiyasasi.com sitesinin uzman personelleri tarafından sitenin sürekli teknik denetimlerinin yapılması, yayın sürekliliği ve uptime canlı destek, danışmanlık hizmetin 7/24 devam etmesi sayesinde üyemiz olan kullanıcılarımıza ait web sayfalarının da petrolpiyasasi.com sitesinin sunduğu kaliteli hizmet sayesinde sayfalarında yayınlayacakları reklam, kampanya veya hizmetleri kesintisiz sunma imkanı bulacaktır.
Petrolpiyasasi.com sitesi sayesinde arama motorlarında(Google,Yandex,Bing,Yahoo vb.) spam’e düşmeden ilk sayfalarda çıkacak ve size ait web sayfanıza gelen ziyaretçi sayısı artacak dolayısı ile hedef kitlenize kısa sürede ulaşma imkanına sahip olacaksınız.
Kullanıcılara sağladığı avantajlar;
-Kampanyalı istasyonların hangileri olduğunu ya da hangi istasyon veya dağıtım şirketinin ne zaman kampanya yapacağını petropiyasasi.com sayesinde anında öğreneceksiniz.
-Petrolpiyasasi.com sayesinde yakıt aldığınız istasyon görevlileri hakkında rahatsızlıklarınız ya da memnuniyetinizi anında ilete bileceksiniz.
-İstasyon sahibi tarafından yüklenen konum bilgileri sayesinde istasyona olan mesafenizi ve istasyonun mobese tarafından çekilen görüntülerini görebileceksiniz.
-Uygun fiyatlı, kaliteli, verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz istasyonları petrolpiyasası.com ile daha kolay bulma imkanına sahip olacaksınız.
-Aracılığımız ile iletmiş olduğunuz şikayetleriniz istasyon bazında değerlendirmeye alınmaz ise petrolpiyasası.com sitesinin ana sayfasında bulunan dilek istek ve şikayet bölümünde yayınlanmak üzere istasyonun çözüm üretmesi tarafımızdan da talep edilecektir.
Show More

Petrol Piyasası App 1.0 Update

2017-10-15
- Petrol Piyasası Borsa Bölümü Eklendi.
- Petrol Piyasası İş İlanları Bölümü Eklendi.
- Petrol Piyasası Öneri - İstek Bölümü Eklendi.
- Petrol Piyasası Mail Servisi Bölümü Eklendi.
- Petrol Piyasası Gizlilik Hakları Bölümü Eklendi.
- Petrol Piyasası Lokasyon Bölümü Eklendi.
- Petrol Piyasası Hesap Makinesi Bölümü Eklendi.
- Petrol Piyasası Barkod Sistemi Bölümü Eklendi.
- Petrol Piyasası Not Bölümü Eklendi.
- Petrol Piyasası Döviz Hesaplama Bölümü Eklendi.

Petrol Piyasası Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional App Information

Previous versions
Similar to Petrol Piyasası
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App