Paykasabizde icon

Paykasabizde APK

  • Author:

    DreamLike

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2017-06-14

The description of Paykasabizde

Elektronik Ödemenin Adı Paykasa Kart
Paykasabizde.com ; yeni nesil elektronik game pin kodu PAYKASA, Artık Loya Kart ile Sizlerle .Paykasa Bizde ile güvenlik bilgileriniz emin ellerde.Tam olarak açıklayacak olursak siber güvenlik teknolojileri ilerlemesi doğrultusunda sanal ve ön ödemeli kartlar piyasaya çıkmaya başlamıştır.Paykasa kart ta bu esna da ortaya çıkan yeni nesil ve en güvenilir sanal kredi kartı olmuştur.Hindistan’dan İspanya’ya, Kıbrıs’tan tüm Dünya’ya milyonların kullandığı PAYKASA sistemi özel api kodlama ile geliştirilmesi sayesinde %99 oranında güvenilir tek kontörlü game pin kartıdır.Bizler www.paykasabizde.com olarak LOYA KART TEKNOLOJİLERİ bünyesinde hizmet sağlayan bilişim firması olarak Türkiye’de bulunan resmi Paykasa Kart Sistemleri Reselleriyiz. Genellikle alışveriş siteleri ,skype, facebook ve online oyunlarda geçerli olan bu kart euro olarak işlem görmektedir.Paykasa herhangi bir banka kart gibi değildir.Sanal kontör olarak dolum yapılan elektronik şifrelenmiş bir ön ödemeli kart sistemidir.

PAYKASA BİZDE?
Malum günümüz artık teknoloji devri dolayısı ile bazı işlemleri sanal ortamda yapmanız için güvenilir kaynaklardan destek almalısınız.2013 Yılında kadar sanal alışveriş kartı devi ukash anlaşmazlık neticesinde firmayı kapatması ile artık insanlar daha güvenilir bir sistem arayışına geçtiler.Sektör de bu boşluğu bulan ” PAYKASA ”artık alışveriş denince insanların en çok güvendiği kart haline geldi. Fakat bu karı da sahte firmalara kaptırmamanız için resmi bayilerden almak gerekmektedir.Paykasa bayisi olan LOYA KART işte aradığınız güvenilir ve hızlı paykasa satışı yapan bir firma olması güvenmeniz için yeterli sebeplerden en belirgin Olanıdır.

Dünya’da yüzden fazla ülkede online alışveriş portalları ve uygulama sitelerinde aktif olarak kullanılabilen Paykasa kart, bazı ülkelerde yasal görünmemektedir. Bunun nedeni; bu kart ile alışveriş yapılabildiği gibi bahis sitelerinde de geçerli olmasıdır.Fakat bu portallarda Kredi kartlarının da geçerli olduğunu göz önüne alırsak bankaları da yasal olmamak ile suçlamak gerekmektedir.Dolayısı ilePAYKASA KART güvenilir ön ödemeli bir alışveriş kartıdır ve insanlar bu kartı kredi kartı gibi özgürce kullanabilirler. Online güvenli ödeme yöntemimiz olan Paykasa’nın diğer bir ayrıcalığı kullanmak istemediğiniz esnada veya elinizde biriken bonuslar olduğunda www.paykasabizde.comsitemizi ziyaret ederek kart bozdurma işlemi sağlayabilirsiniz.Paykasa bozum işlemi o günkü döviz paritesine göre yükseliş veya düşüş gösterebilmektedir.Fakat şu an Reseller sistemlerinde geçici bir süre bakım işlemi olması nedeni ile bozum işlemi yapılamamaktadır.Türkiye’nin en çok güvenli ve tanınan adresinde sizin içinpaykasa kart satın alma işlemleri gerçekleşmektedir. Son dönemin en popüler ödeme birimlerinden biri olan güvenli kartı kullanmadan önce isterseniz site içerisinde müşterilerin yapmış olduğu yorumlara da göz atabilir ve ardından da kararınızı bir an önce vermeye de başlayabilirsiniz.

Paykasa Bilgilendirme
Ön ödemeli sistemi ile son derece göz dolduran paykasa kart sistemleri ile birlikte artık sizlerde alışverişlerinizi herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmadan sorunsuzca yapmanın sevincini yaşayacaksınız.Diğer ödeme yöntemlerine oranla iki kat daha fazla güvenilirlik yönü bulunan paykasa kartlarınızı artık site üzerinden satın alabileceksiniz.Fakat bilinmesi gereken bir diğer özellik ise kartlarınızın yalnızca tek seferli kullanımlar için geçerli olduğudur. Fakat site üzerinden tek seferlik kullanımlarınız bittiği andan itibaren yeniletme yoluna başvurabilirsiniz.İhtiyaçlarınızı en kısa zaman da çözmeye gelen güvenilir paykasa sanal kartlarınızı artık internet sitesi içerisinde yer alan tüm alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Ucuz paykasa arayan kişiler için web adresi en doğru seçenek olacaktır.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Paykasabizde Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Discover
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App