We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Palet Okulları icon

Palet Okulları

1.0 for Android

The description of Palet Okulları

2011 yılının Ekim ayında faaliyet göstermeye başlayan Palet Montessori Eğitim Kurumları, Türkiye’de benzeri nadir görülen yenilikçi bir eğitim vizyonu sunmaktadır. TÜRGEV (Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı) bünyesinde hizmet veren okulumuzda yüzyılı aşkın süredir birçok ülkede ilgi görmüş ve başarı göstermiş bir sistem olan Montessori eğitimi uygulanmaktadır.

Montessori eğitimi ile çocukların keşif ve merak duygularını destekleyerek, onları kendi kararlarını verebilen, sorumluluk alabilen ve öğrenmekten zevk alan genç bireyler olarak hayata hazırlamak ilk hedefimiz. Deneyimli idarecilerimiz, tecrübeli Montessori eğitmeni koordinatörlüğünde çalışan ve Palet Montessori öncülüğünde Türkiye’ye getirilen uluslararası bir eğitim programına dâhil olan öğretmen kadromuz, uzman psikoloğumuz ve rehberlik servisimizle, çocukların eğitiminden öğretimine, sağlığından beslenmesine kadar her şeyin montessori standartlarına ve en önemlisi çocukların doğasına uygun olması için gayret ediyoruz.
Show More

Palet Okulları Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Palet Okulları
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App