We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Përralla Kësulëkuqja - Shqip icon

Përralla Kësulëkuqja - Shqip

1.5 for Android

The description of Përralla Kësulëkuqja - Shqip

Në këtë aplikacion mund të gjeni përrallën tradicionale shqiptare "Kësulëkuqja" dhe kuizin përkatës për këtë përrallë. Përralla është me ilustrime dhe me zërim që e bën shumë më të lehtë mësimin e saj. Pra përralla lexohet nga një zë i ëmbël i një vogëlusheje shqiptare. Ky aplikacion është në gjuhën shqipe dhe shërben tërësisht për qëllime edukative.

Kategori tjetër e këtij aplikacioni është edhe Ngjyrosja ku fëmijët mund të ushtrojnë të ngjyrosin kafshë dhe elemente të tjera si: qenin, lopën, kalin, peshkun, pemën, lulen, lepurin etj

Duke përdorur këtë aplikacion ju:

1) Do të mësoni përrallën Kësulëkuqja
2) Do të mësoni leximin e fjalive të ndryshme
3) Do të zhvilloni inteligjencën
4) Do të ushtroni të mbajturit në mend
5) Do të ushtroni të ngjyrosni kafshë të ndryshme

Nëse e pëlqeni aplikacionin ju lutem na vlerësoni me 5 yje!

Për çdo kritikë ose sugjerim ju lutem mos hezitoni dhe na shkruani në bee.apps2@gmail.com
Show More

Përralla Kësulëkuqja - Shqip 1.5 Update

2018-09-27
Bug Fixes!!!

Përralla Kësulëkuqja - Shqip Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Previous versions
Similar to Përralla Kësulëkuqja - Shqip
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App