We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Përkthyesi Anglisht-Shqiptar icon

Përkthyesi Anglisht-Shqiptar

1 for Android

The description of Përkthyesi Anglisht-Shqiptar

Albanian-Albanian Translator app-i lirë dhe i lehtë për t'u përdorur. Ju mund të përkthejnë tekstin dhe letrat nga anglishtja në shqip dhe nga shqipja në anglisht mbrapa. Ju mund ta përdorni këtë konvertim në punë, në shkollë, në takime, gjatë udhëtimit ose gjatë udhëtimeve të biznesit për të përmirësuar mjeshtërinë tuaj të këtyre dy gjuhëve, gjithashtu mund ta përdorni këtë si përkthyes, përkthyes, fjalor anglisht-shqip dhe shqip-anglisht.
Show More

Përkthyesi Anglisht-Shqiptar Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1 1.1 MB APK

  Përkthyesi Anglisht-Shqiptar

  2019-09-27

  Përkthyesi Anglisht-Shqiptar 1 (1)

  Update on: 2019-09-27

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: ba98a0510b438cfa9037d1cc6142fe0431a35ab0 Përkthyesi Anglisht-Shqiptar 1(1) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 669becb68927f919997e88cc629157647f9fa2d0

  File Size: 1.1 MB

  Download

Similar to Përkthyesi Anglisht-Shqiptar
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App