Oyunakademi.net icon

Oyunakademi.net APK

  • Author:

    Ticimax

  • Latest Version:

    1.1

  • Publish Date:

    2017-06-15

The description of Oyunakademi.net

Oyun Akademi; 2014 yılından bu yana Akıl Ve Zeka Oyunları, Düşünme Becerileri, Drama, Robotik, Kodlama, Eğitim Teknolojileri alanlarında eğitimler veren; bu konularda hem öğrencilerle doğrudan muhattap olan hem de öğretmen eğitimleri düzenleyen, gerek özel okullar gerekse devlet okulları veya milli eğitim müdürlükleri ya da belediyeler için projeler geliştirerek uygulamaya koyan; 4 öğretmen arkadaş tarafından kurulmuş ve halen işletilmekte olan bir şirkettir.

Oyun Akademi, merkezi Şişli'de bulunan bir çocuk kulübünün de işletmeciliğini yapmakta ve bu çocuk kulübünü Bahçeşehir, Bahçelievler, Güngören, Bakırköy, Küçükçekmece semtlerine de kurmak için halihazırda faaliyetler yürütmektedir.

oyunakademi.net, Oyun Akademi'nin gerçekleştirdiği eğitimlerin tanıtımlarının yapıldığı, özelde akıl ve zeka oyunları ile robotik eğitim setlerinin perakende satışının gerçekleştirilmesi amacıyla kurulmuş e-ticaret adresidir.

Oyun Akademi; özellikle dünyada genel olarak bilinen veya kendi öğretmenleri tarafından denenen, fayda sağlayacağına inandığı, ürünlerin satışını yapmayı amaç edinmektedir. Bu amaç doğrultusunda gerek yurt içinde gerekse yurt dışında oyun üretimi yapan firmalarla veya bu firmaların ana temsilcileri ile iş ortaklığı yapmakta, akademisyenlerle işbirliği yaparak kazanımlarını göz önünde bulundurmak şartıyla yeni ve orijinal oyunlar üretmeyi hedeflemekte bunun yanında sektöre giriş yapacak yeni tasarımcıları ve girişimcileri de desteklemektedir.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Oyunakademi.net Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App