We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Others icon

Others

1.0.0 for Android

The description of Others

Others; çeviri, özel ders, tasarım, getir-götür ve afiş dağıtma gibi yüzlerce kategoride sizin acil veya yapamadğınız görevlerinizi/işlerinizi yapabilecek güvenilir üniversite öğrencilerini en uygun fiyatlarla bulur ve hayatını kolaylaştırır.

Kartvizitlerini dijitale aktarman mı gerekiyor? Mükemmel bir doğum günü fikrine mi ihtiyacın var? Finale gireceksin fakat konuları mı bilmiyorsun? Acil bir paket mi göndermen gerekiyor? Yeni uygulama çıkardın fakat birisinin senin uygulamana üye bulmasına mı ihtiyacın var? Others’la tüm spesifik ihtiyaçlarına çözüm bulabilir; bütçesini, zamanını, deadline’ını ve konumunu kendi belirlediğin görevleri ücretsiz olarak ilan verebilirsin. Zaman kazanıp hayatını kolaylaştırırken de üniversite öğrencilerine harçlık kazandır.

Acil veya yapamadığın tüm işlerin için Others’tan yardım al. Hemen ücretsiz görev ilanı ver. Profillerini, yeteneklerini, okullarını, bölümlerini görebildiğin üniversite öğrencilerini görevlendir! Görev bittikten sonra ücretini öde ve dilersen üniversite öğrencilerini puanla ve öğrencilere yorum yap!

Gerçek müşteri yorumlarıyla yüksek kalite ve güvenilir hizmetle sen de Boğaziçi, Koç, Sabancı ve İTÜ gibi üniversitelerden kalifiye üniversite öğrencilerine ulaşabilirsin!

Others’ta oluşturabileceğiniz ilanlara/işlere örnekler:

Tasarım
Çeviri
İçerik Hazırlatma
Ders Anlatma
Getir-Götür
Afiş Dağıtma
Websitesi’ne Ürün Ekletme
Websitesi Yaptırma
Uygulaman için Üye Bulma
Oyun Ablası
Soru Çözme
Video Hazırlama
Dosyalarını Düzenletme
Programlama Projeleri
Sıra Bekleme
Anket Doldurtma
Köpek Gezdirme
Show More

Others Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App