Orway Kablosuz Çağrı Sistemi icon

Orway Kablosuz Çağrı Sistemi APK

1 votes, 1.0/5

The description of Orway Kablosuz Çağrı Sistemi

Vale Çağrı Sistemleri

Müşteriye verilen çağrı butonu sayesinde müşteri işletmeden çıkmadan önce butona basarak vale tarafından aracının hazırlanmasını sağlamış olur.

Plaj Şemsiye Çağrı Butonu

Otellerde havuz başlarında ve kumsalda bulunan şemsiyelere takılan buton sayesinde müşterilerinizin hızlı servis hizmeti almasını sağlayabilirsiniz.

Restorant Mutfak Çağrı Sistemleri

Siparişler hazır olduğunda mutfaktaki şef, servis yapan garsonlara direk çağrı göndererek siparişin hızlı bir şekilde masaya servis edilmesini sağlar.

Müşteri Çağrı Sistemleri
Self-Servis işletmelerde kasa / banko önünde bekleyen müşterilerin hizmetinin hazır olması durumunda hızlı bir şekilde çağırılmasını sağlayan sistemdir.

Personel Çağrı Sistemleri

Devlet daireleri, okullar, marketler vb. her türlü alanda kullanılabilen bu sistem ile yetkililerin istedikleri anda görevliye ulaşması sağlanmaktadır.

Hemşire Çağrı Sistemleri

Kablosuz çağrı butonları, hasta odaları, yatak başları ve WC banyolarda istenilen noktalara monte edilerek hemşirelerle hızlı ve kolay iletişim sağlanır.

Acil Çağrı Butonları

Kablosuz WC/Banyo İpli Çağrı Butonları ve acil çağrı amaçlı kullanılan butonlarımızla acil yardım söz konusu olduğunda çağrının yapılabilmesi sağlanmaktadır.

İşitme Engelli Acil Uyarı Sistemleri

İşitme engellilerin olası bir deprem, yangın, afet vb. durumlarda uyarılarak olay anında yönlendirilmesini sağlayan kablosuz mobil uyarı sistemidir.

Fabrika Personel Çağrı Sistemleri

Fabrikalarda personelin malzeme, teknik destek vb. ihtiyaçlarının karşılanması ve üretim performansının artırılması düşünülerek geliştirilmiş bir sistemdir.

Garson Çağrı Sistemleri

Bu sistemle, masalara koyduğumuz butonlar sayesinde servis hizmetinin ya da hesabın doğrudan müşteriye en kısa sürede ulaşması sağlanır.

Giyinme Kabini Yardım Çağrı Sistemi
Kabin içerisinde ürün deneyen müşterilerinize, size ihtiyaç duyduklarında yardımcı olmanızı sağlayan bir servis hizmetidir.

Şarjway Masa Üstü Mobil Şarj Cihazı
Şarjway, akıllı telefon ya da tablet cihazların şarj problemlerinin yoğun olarak yaşandığı ortamlarda mobil olarak kullanılmak üzere tasarlanmış şarj cihazıdır.

Show More
Orway Kablosuz Çağrı Sistemi APK Version History
Request Orway Kablosuz Çağrı Sistemi UpdateRequest Update
Orway Kablosuz Çağrı Sistemi 3.0 for Android 2.2+ APK Download

Version: 3.0 (3) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-12-02

Signature: f5748f68179ca443defccb92f32d7815252f6cee Orway Kablosuz Çağrı Sistemi 3.0(3) apk safe verified

APK File SHA1: f9a6da4a8d5d74fc2b54245392d1602cf2936951

Download APK(1.0 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App