Oruç Rehberi (Unreleased) icon

Oruç Rehberi (Unreleased) APK

The description of Oruç Rehberi (Unreleased)

Ramazân ayında farz olması gibi Ramazân-ı Şerîf dışında da her zaman nâfile olarak îfâ edilebilen bir ibâdet olarak oruç, elbette içinde ve dışında uyulması gereken bazı kuralları beraberinde getiriyor. Hiç yemeden 2-3 gün oruç tutmak câiz midir, kendi memleketimde sahur yapıp yola çıksam başka bir memlekette iftarı hangi vakitte açmam gerekir, nafile orucun kazası nasıl yapılır, kusmak orucu bozar mı, farz oruç dışında keffaret var mıdır...

★ Ramazan Rehberi ★
İsmailağa Fetva Heyetinin katkılarıyla hazırlanan bu Oruç Rehberi, 365 gün kaynak olarak kulanabileceğiniz bir rehberdir. Ramazân ile ilgili mes'elelere de değinmesi sebebiyle aynı zamanda bir Ramazan Rehberidir. Oruç ibâdetini yerine getirmek için gerekli şartları her yönüyle içeren ve en çok sorulan soruların da cevaplarını içeren Oruç Rehberi, oruç hakkında güncel meselelerde daima güncellenmektedir.

İsmailağa Oruç Rehberi bu haliyle sahih bir bir başvuru kaynağı olarak uygulamalarınız arasında kalıcı olarak yerini almalıdır.

İsmailağa Oruç Rehberi İçeriği:
★ Oruç Hakkında Âyetler
★ Oruç Hakkında Hadîsler
★ Oruç Hakkında Çeşitli Bilgiler
★ Oruç Konulu Makaleler
★ Oruç Hakkında Sorular ve Cevapları
★ Oruçlunun Okuyacağı Dualar
★ İmsâkiye (Her ay için aylık vakitler)
★ Günlük Vakitler, İftara Kalan Süre
★ Yakındaki Camiler
★ Ramazân-ı Şerîf Hakkında Yazılar
★ Bayramda Yapılacaklar ve Yapılmayacaklar
★ Bayram Namazı Saatleri

Rehber içeriği zaman zaman en çok sorulan sorular ve cevapları ile güncellenmektedir.

İsmailağa Oruç Rehberi uygulaması, İsmailağa Derneği - BT (Bilgi Teknolojileri) Birimi tarafından tüm platformlar için sunulmaktadır. İsmailağa Derneği, yepyeni uygulamalar ile hayatınızda önemli başvuru kaynakları oluşturuyor. Lütfen her türlü öneri ve geri bildirimlerinizi bizlere uygulama içi bağlantımızdan, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 811 7777 numaralı kuruluş hattımızdan iletmekten çekinmeyiniz.

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App