OPAL Maksimum - Nieruchomości icon

OPAL Maksimum - Nieruchomości APK

1 votes, 5.0/5

The description of OPAL Maksimum - Nieruchomości

Aplikacja opal.pl to nowoczesny katalog najlepszych nieruchomości komercyjnych. W ofercie znajdziesz biura w dogodnych lokalizacjach, tereny inwestycyjne, place składowe, a nawet zaplecza logistyczne jak hale wysokiego składowania, magazyny, hotele, hostele, domy i mieszkania. Wszystkie oferty wynajmu i sprzedaży pochodzą bezpośrednio od Właściciela nieruchomości.

Specjalizujemy się w rewitalizacji niszczejących obiektów oraz komercjalizacji nieruchomości. Dzięki procesowi rewitalizacji przywracamy obiektom zabytkowym i poprzemysłowym ich dawną świetność. Rewitalizacja nie jest tylko procesem poprawiającym estetykę regionu, ale także sprzyja jego rozwojowi między innymi poprzez tworzące się tu nowe miejsca pracy. W naszych obiektach łączymy nowoczesność i tradycję. W ofercie wynajmu i sprzedaży proponujemy biura, magazyny, place składowe, centra logistyczne, powierzchnie handlowe.

Znajdź swoją nieruchomość w naszym dynamicznie rozwijającym się katalogu. Wszystko przedstawione w przejrzysty sposób z mapami i wskaźnikiem GPS. Intuicyjny podział w poszczególnych kategoriach pozwoli Państwu na łatwą nawigację po oferowanych przez nas nieruchomościach. Twoje nowe biuro, mieszkanie, dom, a nawet hotel czy hostel zawsze na wyciągnięcie ręki w aplikacji mobilnej OPAL Maksimum – Nieruchomości.

Aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię nieruchomości wystarczy kliknąć w element na liście i po przejściu do karty ogłoszenia możesz oglądać zdjęcia, przeczytać o niej dużo więcej. Dzięki zakładce odległości możesz sprawdzić jak blisko do centrum, sąsiedniego miasta i nie tylko.

Wbudowany formularz kontaktowy umożliwia szybką komunikację z Nami oraz wysłanie zapytania w kilka sekund bezpośrednio do Nas. Nie musisz logować się na swojej poczcie klikasz i wysyłasz bezpośrednio z aplikacji!

W przeciwieństwie do innych aplikacji ta wymaga mało „uprawnień” – szanujemy twoja prywatność i chcemy abyś miał pewność, że nie pobieramy innych danych w tle! Aplikacja ma małą wagę, jej rozdzielczość pozwala na wyświetlanie jej na tabletach 7”czy 10”, a także na telefonie 4”. Wielkość nie ma znaczenia.

Zapraszamy do korzystania z naszego mobilnego i dynamicznego katalogu OPAL Maksimum – Nieruchomości.

Show More
OPAL Maksimum - Nieruchomości APK Version History
Request OPAL Maksimum - Nieruchomości UpdateRequest Update
OPAL Maksimum - Nieruchomości 1.2 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.2 (7) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-10-20

Signature: e40016de49dac8b735d16aa9d02ea70f139fa968 OPAL Maksimum - Nieruchomości 1.2(7) apk safe verified

APK File SHA1: f9a975d3d5b777c054c11784286e527f26f449cf

Download APK(3.4 MB)

More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App