We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
OPAL Maksimum - Nieruchomości icon

OPAL Maksimum - Nieruchomości

1.2 for Android

The description of OPAL Maksimum - Nieruchomości

Aplikacja opal.pl to nowoczesny katalog najlepszych nieruchomości komercyjnych. W ofercie znajdziesz biura w dogodnych lokalizacjach, tereny inwestycyjne, place składowe, a nawet zaplecza logistyczne jak hale wysokiego składowania, magazyny, hotele, hostele, domy i mieszkania. Wszystkie oferty wynajmu i sprzedaży pochodzą bezpośrednio od Właściciela nieruchomości.

Specjalizujemy się w rewitalizacji niszczejących obiektów oraz komercjalizacji nieruchomości. Dzięki procesowi rewitalizacji przywracamy obiektom zabytkowym i poprzemysłowym ich dawną świetność. Rewitalizacja nie jest tylko procesem poprawiającym estetykę regionu, ale także sprzyja jego rozwojowi między innymi poprzez tworzące się tu nowe miejsca pracy. W naszych obiektach łączymy nowoczesność i tradycję. W ofercie wynajmu i sprzedaży proponujemy biura, magazyny, place składowe, centra logistyczne, powierzchnie handlowe.

Znajdź swoją nieruchomość w naszym dynamicznie rozwijającym się katalogu. Wszystko przedstawione w przejrzysty sposób z mapami i wskaźnikiem GPS. Intuicyjny podział w poszczególnych kategoriach pozwoli Państwu na łatwą nawigację po oferowanych przez nas nieruchomościach. Twoje nowe biuro, mieszkanie, dom, a nawet hotel czy hostel zawsze na wyciągnięcie ręki w aplikacji mobilnej OPAL Maksimum – Nieruchomości.

Aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię nieruchomości wystarczy kliknąć w element na liście i po przejściu do karty ogłoszenia możesz oglądać zdjęcia, przeczytać o niej dużo więcej. Dzięki zakładce odległości możesz sprawdzić jak blisko do centrum, sąsiedniego miasta i nie tylko.

Wbudowany formularz kontaktowy umożliwia szybką komunikację z Nami oraz wysłanie zapytania w kilka sekund bezpośrednio do Nas. Nie musisz logować się na swojej poczcie klikasz i wysyłasz bezpośrednio z aplikacji!

W przeciwieństwie do innych aplikacji ta wymaga mało „uprawnień” – szanujemy twoja prywatność i chcemy abyś miał pewność, że nie pobieramy innych danych w tle! Aplikacja ma małą wagę, jej rozdzielczość pozwala na wyświetlanie jej na tabletach 7”czy 10”, a także na telefonie 4”. Wielkość nie ma znaczenia.

Zapraszamy do korzystania z naszego mobilnego i dynamicznego katalogu OPAL Maksimum – Nieruchomości.

Show More

OPAL Maksimum - Nieruchomości Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.2 3.4 MB APK

  OPAL Maksimum - Nieruchomości

  2016-10-20

  OPAL Maksimum - Nieruchomości 1.2 (7)

  Update on: 2016-10-20

  Requires Android: Android 2.2+ (Froyo, API 8)

  Signature: e40016de49dac8b735d16aa9d02ea70f139fa968 OPAL Maksimum - Nieruchomości 1.2(7) safe verified

  Screen DPI: 120-320dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: f9a975d3d5b777c054c11784286e527f26f449cf

  File Size: 3.4 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App