Online Gazete İlanı, Seri İlan icon

Online Gazete İlanı, Seri İlan APK

The description of Online Gazete İlanı, Seri İlan

Firmamız Ajans Yitik, gazete ilan sektöründe sizlerin tercihleri neticesinde lider konumdadır. Sizde eleman ilanlarına yönelik ihtiyacınızı sitemiz üzerinden gazeteye uygun gazete fiyatlarında verebilir, istediğiniz günde yayımlayabilirsiniz.

Posta eleman ilanı vermek, 3 aşamadan oluşan sitemizde posta eleman ilanı metninizi yazdıktan sonra, sizin için oluşturulan posta gazetesini seçerek ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Vermiş olduğunuz eleman ilanı, seçtiğiniz günde posta ilan sayfalarında yayınlanmaya başlayacaktır. Posta gazetesi eleman ilanı kampanyası 2 yayına 3 yayın ücretsizdir.

Gazete ilanı vermek, Sabah gazetesi ilan servisi Ajans Yitik bünyesinde olan uygulamamız aracılığı ile artık çok kolay. Sabah gazetesine eleman ilanı vermek istiyorsanız, sırasıyla yapmanız gerekenler; Sabah eleman ilanı metninizi yazdıktan sonra, sizin için oluşturulan 3 alternatif tekliften uygun olanı ve sabah gazetesini seçerek ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Sabah gazetesine vermiş olduğunuz eleman ilanı, istediğiniz günde sabah sarı sayfalar da yayınlanmaya başlayacaktır. Sabah gazetesi eleman ilanı kampanyası 2 yayına 5 yayın ücretsizdir.

Hürriyet ilan servisi olarak faaliyet gösteren firmamızda; Hürriyet eleman ilanı vermek için, gereken adımları takip ederek hemen eleman ilanı verebilirsiniz. Hürriyet gazetesine verdiğiniz eleman ilanı, hürriyet seri ilan sayfalarında istediğiniz günde yayınlanacaktır. Hürriyet gazetesi eleman ilanı kampanyası; Mühendis ve Sağlık elemanı sütunlarında 2 yayına 3 yayın ücretsiz olup, diğer tüm eleman ilanı sütunlarında 2 yayına 5 yayın ücretsizdir. Hürriyet seri ilan sayfalarında yayınlanan eleman ilanları, özellikle beyaz yakalı ilanlarında hızlı sonuç vermektedir.

-Online gazete ilanı mobil uygulamasında gazete eleman, emlak ve vasıta gibi tüm ilan fiyatları güncel midir?

Mobil uygulamamız üzerindeki fiyatlar gazetelerin vermiş olduğu gazete ilan fiyatlarıdır. Bu fiyatlar resmi rakamlardır ve sürekli güncel bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

-Online gazete ilanı mobil uygulamasında eleman, emlak, vasıta veya diğer ilanları vermek güvenilir mi?

Online mobil uygulamamız sayesinde güvenilir ödeme sayfamızdan kredi kartınız ile online eleman, emlak, vasıta veya diğer ilanlarınızı hızlı ve kolay verebilirsiniz. Sayfamız üzerinde kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile güvence altındadır.

Show More
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App