One Family icon

One Family APK

The description of One Family

Aplikacioni One Family është mënyra më e thjeshtë për të ndarë fotot, postimet, njoftimet detyrat, vendndodhjen, vetëm me familjen tuaj. Eshtë totalisht falas dhe mund ta përdorni pothuajse në të gjithë telefonat Android, iPhone dhe Windows...

Me Aplikacionin One Family ju do të jeni më pranë familjes tuaj, do të dini ku ndodhen ata në çdo moment, do të dërgoni mesazhe, të organizoni eventet e familjes ose vetëm të ndani kontakte të rëndësishme…

Me aplikacionin One Family ne besojmë te thjeshtësia dhe mendojmë se jeta juaj private …. duhet të qëndrojë private. Kemi kuptuar se shumë herë është mjaft e rëndësishme të dini se ku ndodhen të dashurit tuaj, me siguri kjo do t’ju qetësonte.

*VENDNDODHJA – NË KOHË REALE: tashmë ju mund të shikoni, në kohë reale, se ku ndodhen familjarët dhe miqtë në hartën tuaj private, vetëm me një klikim
*ALARMET E VENDNDODHJES: vendosni alarme automatike kur të dashurit tuaj arrijnë ose largohen nga zonat të cilat ju i keni caktuar më parë
* BUTONI SOS: (vetëm në rast se ju duhet) shtypni butonin SOS dhe dërgoni një alarm me vendndodhjen tuaj te të gjithë anëtarët e grupit.

FUNKSIONALITETET
Në Wall, ju mund të shikoni të gjithë aktivitetet dhe ndërveprimet mes anëtarëve të familjes. Të gjithë postimet (mesazhet, vendndodhjet,fotot e postuara, ngjarjet dhe kontaktet) janë të renditura sipas datës në mënyrë kronologjike.

Kalendari Familjar dhe Listat
Një kalendar i përbashkët të cilin mund ta menaxhoni direkt nga telefoni juaj. Shtoni një takim në mënyrë që çdo pjesëtar i familjes ta shikojë dhe asnjëri mos humbasi asnjë aktivitet të rëndësishëm familjar.
Ju gjithashtu mund të krijoni lista me detyra dhe t’jua caktoni ato anëtarëve të familjes. Njoftohuni kur një detyrë ka përfunduar totalisht nga një anëtar.

Lokalizuesi Familjar
Anëtarët mund të shohin në hartë vendndodhjen në kohë reale të çdo anëtari, ose Check-in e tij të fundit. Çdo anëtar mund ta vendosë vetë se me kë dërshiron ta ndajë vendndodhjen e tij.

Bisedat Familjare
Duke përdorur Mesazhet, një anëtar mund të postojë direkt një mesazh të shkurtër tek të gjithë anëtarët e familjes të cilët do të njoftohen menjëherë.
Çdo anëtar do të ketë mundësi të shohë mesazhin dhe të marri pjesë në bisedë.

Galeria Familjare
Ndani me miqtë dhe familjarët tuaj momentet më të bukura. Galeria ju lejon të ndani fotot dhe videot në mënyrën më të thjeshtë.

Kontaktet Familjare
Libri familjar i kontakteve ju ndihmon të gjeni shpejtë një kontakt familjar. Çdo anëtar mund të shtojë një kontakt dhe detajet e tij (emër, mbiemër, gjyshja)

Ju mund të regjistroheni në Premium në çdo moment dhe të shijoni benefitet e mëposhtme:
- Vendndodhja në kohë reale e të gjithë anëtarëve të grupit
- Njoftime nga Zonat e Sigurisë sa herë që një anëtar hyn ose del nga këto Zona.
- Alarm SOS i menjëhershëm
- 2GB hapësirë për të gjithë familjen për të ruajtur momentet më të rëndësishme.
- Ruani momentet më të bukura në cilësinë HD.
- Mesazhe zanore dhe video bashkëngjiur me bisedat tuaja
Nga benefitet e mësipërme të paketës Premium përfitojnë 6 grupe familjare.

E vlerësojmë shumë kur na jepni përshtypjet tuaja. Ju mund të na dërgoni kërkesat tuaja për përmirësim ose sugjerime në customercare@telekom.com.al

Ju gjithashtu mund të na gjeni në www.telekom.com.al/onefamilyapp

Përzemërsisht,
One Family nga Telekom Albania
Show More

What's new

2017-07-17
This version includes the custom reminders for events
Advertisement
One Family APK Version History
Request One Family UpdateRequest Update
One Family 1.0 for Android 4.1+ APK Download

Version: 1.0 (1701261027) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2017-07-17

Signature: 5bf73e6c2d367e68f8560c7ba0b3eb616bd78429 One Family 1.0(1701261027) apk safe verified

APK File SHA1: 5387e0ffb85ad86acdeac16ee7213aa551b9f49a

What's new: This version includes the custom reminders for events

Download APK(12.5 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
One Family Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App