Okulda Başarı Muskası icon

Okulda Başarı Muskası APK

  • Author:

    Rota Reklam

  • Latest Version:

    1.0.0

  • Publish Date:

    2016-08-25

The description of Okulda Başarı Muskası

Muska ciddi bir iştir. Ardında bin yılların geleneği ve deneyimi ile her inanç sistemine ve semavi dinlerde uygulaması vardır. Kötülüklerden korunmak ve iyiliklerin yolunu açmak umudu ve isteğiyle insanlar inançları doğrultusunda hep muska taşımışlar ve bu geleneği farklı biçimlerde gelecek kuşaklarına aktarmışlardır.

Şimdi biz bu hizmeti en güvenilir biçimde size online olarak sunuyoruz. Muskalarımız çevrelerince sayılan sevilen ve tam ehliyetli hocalar tarafından İslam külliyatı titizlikle taranarak hazırlanmaktadır. Biliriz ki her derdin çaresi Yüce ALLAHtandır. Sunduğumuz muskalar hayırlısıyla sizin en büyük manevi desteğiniz ve çare kapılarının anahtarı olacaktır.

Öğrenciler ve anne babalar;

En değerli yatırım olan eğitim hayatında başarı geleceğinizi kurmanın anahtarıdır. Derste ve sınavda başarının yanında her gün maalesef şahit olduğumuz kötü çevre etkilerinden korunmak da çok önemli. Evlatlarımızı hayırlı, başarılı ve doğru seçimler yapan insanlar olarak yetiştirmek hepimizin görevi ve dileğidir. Gençlerimize hayatlarının bu en zor ve çapraşık sorunlarla dolu döneminde ihtiyaç duydukları manevi desteği hocalarımızın hazırladığı bu muska ile sağlamak sizin elinizde. Hayırlara vesile olması dileğiyle dualarımız sizinle…
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Okulda Başarı Muskası Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App