Odtahova sluzba HavariaTrans icon

Odtahova sluzba HavariaTrans

1.1 for Android

The description of Odtahova sluzba HavariaTrans

Odťahová služba - odťahovka HAVARIA TRANS

Cieľom našej firmy Havaria Trans, je v čo najkratšom možnom čase pomôcť motoristom v núdzi.

Často nás postretnú na cestách nepríjemné situácie v podobe porúch na vozidle, alebo dopravnej nehody. Náš team je pre tieto situácie vyškolený a pripravený riešiť ich čo v najkratšej možnej dobe.

Odťahová služba HAVARIA TRANS Vám vie vždy zaručiť, že Vám bude poskytnutá adekvátna pomoc v núdzi na cestách. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť so žiadosťou o pomoc na ceste

Na telefónnom čísle 0911 349 995 nájdu naši klienti riešenie z častokrát nepríjemnej udalosti. Odťahovka Banská Bystrica disponuje širokou škálou odťahovej techniky. Vždy sa snažíme adekvátne k situácii posielať odťahové vozidlo, aby sme po šetrnej a ekonomickej stránke vyhoveli klientovi, motoristovi.

Odťahové vozidlá sú vybavené GPS zariadeniami a rádiostanicami, čím vieme z dispečingu operatívne riešiť zapeklité situácie v čo najkratšom možnom časovom horizonte.

Naša odťahová služba NON STOP má svoje strediská v Banskej Bystrici, vo Zvolene a v Žiari nad Hronom, takže odťahovka je pripravená slúžiť motoristom nepretržite 24 hodín NON STOP.

Snažíme sa držať krok s dobou a investujeme do modernizácie vozového parku, ako aj na certifikované prípravky potrebné k profesionálnemu výkonu našej činnosti.

Ján Benčík

Odťah osobných automobilov.
Naša odťahovka ponúka ako jednu z hlavných činností odťah osobných vozdiel do 3,5 tony.

Odťah nákladných automobilov a kamiónov.
Odťahovka nákladných vozidiel je schopná vykonať odtiahnutie hocijakého nákladného vozidla, alebo vykonať odťah súpravy do celkovej hmotnosti 40 ton.

Vyslobodzovanie vozidiel

Ďalej poskytujeme doplnkové služby a to hlavne preprava vozidiel na dlhé trasy, prevoz pracovných plošín, prevoz traktorov, vysokozdvižných plošín, poskytnutie náhradného vozidla, aj prepravu osôb 9 miestnym vozidlom.

Sme partner všetkých poisťovní a dokážeme zabezpečiť asistenčné služby aj zdarma (najmä v prípade nehody)
Show More
Advertisement
Previous versions
Similar to Odtahova sluzba HavariaTrans
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Odtahova sluzba HavariaTrans Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App