Odtahova sluzba HavariaTrans icon

Odtahova sluzba HavariaTrans APK

2 votes, 5.0/5
  • Author:

    yardstudio

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-10-25

The description of Odtahova sluzba HavariaTrans

Odťahová služba - odťahovka HAVARIA TRANS

Cieľom našej firmy Havaria Trans, je v čo najkratšom možnom čase pomôcť motoristom v núdzi.

Často nás postretnú na cestách nepríjemné situácie v podobe porúch na vozidle, alebo dopravnej nehody. Náš team je pre tieto situácie vyškolený a pripravený riešiť ich čo v najkratšej možnej dobe.

Odťahová služba HAVARIA TRANS Vám vie vždy zaručiť, že Vám bude poskytnutá adekvátna pomoc v núdzi na cestách. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť so žiadosťou o pomoc na ceste

Na telefónnom čísle 0911 349 995 nájdu naši klienti riešenie z častokrát nepríjemnej udalosti. Odťahovka Banská Bystrica disponuje širokou škálou odťahovej techniky. Vždy sa snažíme adekvátne k situácii posielať odťahové vozidlo, aby sme po šetrnej a ekonomickej stránke vyhoveli klientovi, motoristovi.

Odťahové vozidlá sú vybavené GPS zariadeniami a rádiostanicami, čím vieme z dispečingu operatívne riešiť zapeklité situácie v čo najkratšom možnom časovom horizonte.

Naša odťahová služba NON STOP má svoje strediská v Banskej Bystrici, vo Zvolene a v Žiari nad Hronom, takže odťahovka je pripravená slúžiť motoristom nepretržite 24 hodín NON STOP.

Snažíme sa držať krok s dobou a investujeme do modernizácie vozového parku, ako aj na certifikované prípravky potrebné k profesionálnemu výkonu našej činnosti.

Ján Benčík

Odťah osobných automobilov.
Naša odťahovka ponúka ako jednu z hlavných činností odťah osobných vozdiel do 3,5 tony.

Odťah nákladných automobilov a kamiónov.
Odťahovka nákladných vozidiel je schopná vykonať odtiahnutie hocijakého nákladného vozidla, alebo vykonať odťah súpravy do celkovej hmotnosti 40 ton.

Vyslobodzovanie vozidiel

Ďalej poskytujeme doplnkové služby a to hlavne preprava vozidiel na dlhé trasy, prevoz pracovných plošín, prevoz traktorov, vysokozdvižných plošín, poskytnutie náhradného vozidla, aj prepravu osôb 9 miestnym vozidlom.

Sme partner všetkých poisťovní a dokážeme zabezpečiť asistenčné služby aj zdarma (najmä v prípade nehody)

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App