We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Novel Heroes icon

Novel Heroes

1.0 for Android

The description of Novel Heroes

Novel Heroes sizlere içerik üretebileceğiniz; Roman, Öykü, Tarih, Destan, Masal, Mitoloji, Şiir, Resim/Heykel, Sinema, Tiyatro, TV Dizisi, Çizgi Film/Animasyon, Müzik, Fotoğraf, Karikatür, Oyun gibi kategoriler sunuyor. Uluslararası bir sosyal medya ve ansiklopedi olan Novel Heroes’un amacı, kültürlerarası iletişime kapı açarak nitelikli bilgiye rahat ve eğlenceli bir şekilde ulaşımı sağlamaktır.

NH’de neler yapabilirsiniz?

Ana sayfada bulunan NH Ansiklopedi, Duvar bölümlerinden ilgili paylaşımları görebilir,
site içi arama çubuğu sayesinde merak ettiğiniz kelimeleri yazarak sitedeki ilgili paylaşımları görüntüleyebilirsiniz.

Ekleyeceğiniz #hashtag’ler sayesinde paylaşımlarınızı başkalarının paylaşımlarıyla ilişkilendirebilir ve herkes için ulaşılabilir hâle getirirebilirsiniz, ayrıca etiketleme kendi paylaşımlarınızı görünür kılmanın en özgün yollarından biridir.

NH Ansiklopedi maddelerinin, bize hayatın her alanında bilgiyi tanıtma ve tartışma fırsatı vereceği kanaatindeyiz. Ansiklopedi maddelerine alfabetik olarak erişebilir, eklenen tüm kahramanları bir arada görebilirsiniz. Ortak kategoriyi veya etiketleri paylaşan kahramanları listeleyebilirsiniz.

NH aynı zamanda ansiklopedik bir yazar kadrosu oluşturma amacı taşıyor. Bu kadroda yer almak isterseniz “NH Yazarı Olmak İstiyorum”a tıklayıp bize bu isteğinizi bildirme olanağına sahipsiniz. NH Ansiklopedi bölümüne katkıda bulunmak için üye olmanız yetmez, uygulamamızın yazar kadrosunda olmanız gerekmektedir.

Uygulamamıza üye olduktan sonra, Duvar’da istediğiniz konuda paylaşım yapabilir, takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını görebilirsiniz. Gönderileri beğenebilir, yorum yapabilirsiniz.

Grup kurma özelliği yalnızca üyelerimize açıktır. Ayrıca şirketler, eğitim kurumları, kuruluşlar ve sivil toplum örgütleri üye olup grup kurabilirler. Grup üyelerinize özel toplu mesajlar yollayabilir, paylaşımlar/bilgilendirmeler/duyurular yaparak bu bölümü grubunuza özel kullanabilirsiniz.

Üyeleri takip edebilir ve onlarla mesajlaşabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz bir durumda takipçilerinizi engelleyebilir veya takipten çıkarabilirsiniz.
Show More

Novel Heroes Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App