We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Skaner Certyfikatów COVID-icoon

Skaner Certyfikatów COVID

2.1.0 for Android

De beschrijving van Skaner Certyfikatów COVID

Osoby, które zostały zaszczepione pełną dawką przeciw COVID-19, lub uzyskały ujemny wynik testu lub 11 dni temu lub mniej zachorowały na COVID-19 i są ozdrowieńcami mogą otrzymać Unijny Certyfikat COVID (UCC) w postaci kodu QR, m.in. na swoje Internetowe Konto Pacjenta, czy jako wydruk u lekarza lub pielęgniarki POZ.

W Polsce Unijny Certyfikat Covid ważny jest rok czasu od momentu przyjęcia pełnej dawki szczepienia, w przypadku ozdrowieńców do 180 dni od pozytywnego wyniku testu, a w przypadku negatywnego wyniku testu - 48h.

UCC – Unijny Certyfikat Covid – to bezpłatna aplikacja Ministerstwa Zdrowia przygotowana do działania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, umożliwiająca zweryfikowanie, czy kod QR UCC przedstawiany przez osobę jest poprawny i ważny. Aplikacja pokazuje też podstawowe dane o właścicielu kodu QR, w tym imiona, nazwisko, datę urodzenia oraz unikalny identyfikator certyfikat. Osoba, która przedstawia kod QR do skanowania, wyraża równocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w tym kodzie. Dane nie są zapisywane na urządzeniu skanującym.
Meer Info

Skaner Certyfikatów COVID 2.1.0 Update

2021-07-01
Aktualizacja numeru telefonu wsparcia technicznego na 19 239

Skaner Certyfikatów COVID Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
gelijk aan Skaner Certyfikatów COVID
More From Centrum e-Zdrowia
Comment Loading...
Reageer als eerste.
Populaire apps in de afgelopen 24 uur
Download
APKPure-app