We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
My Radio On Air icon

My Radio On Air

1.2 for Android

The description of My Radio On Air

Bir Radyo İstasyonu Yayını mı yapmak istiyorsunuz ?

Günümüzde aynı tür işleri yapan işletmeler arasında sürekli ve daha zor bir rekabet ortamı yaşanmaktadır . Potansiyel yeni müşterilerin ilgisini çekmek ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmak için daha etkili yollar bulmak gerekiyor.

Radyo istasyonları için tasarlanan bir mobil uygulama dinleyicilerinizin dikkatini çekecek, onlara daha etkin bir şekilde hizmet verebilecek ve rakiplerinizden farklı olduğunuzu hissettireceksiniz.

– Müşteriler İçin Kolaylık : Mobil uygulama ile işletmeniz müşterilerinizin sadece parmakları ile dokunabileceği bir uzaklıkta. (Telefon numarası, yön, randevular, fotoğraf, olaylar, haberler, indirimler, etkinlikler..)

– Etkin Pazarlama Stratejisi : Mobil uygulamaların; radyo, basılı reklamlar, el ilanı gibi geleneksel reklamlardan daha etkili bir pazarlama stratejisi vardır. Size özel uygulama ile her zaman akılda kalırsınız.

– Son Bilgiler : Mobil uygulama ile müşterileriniz avuçlarının içinde işletmenize ait güncel bilgiler, yeni teklifler, promosyonlar, sıcak trendler, sizden haberler hakkında sürekli bilgi almasını sağlar.

– Sadakat Artırın : – Mobil uygulaması ile müşterilerine sadakat ödülleri gönderebilirsiniz. Potansiyel ve yeni müşterilerinizi Sadık Müşteri haline dönüştürebilmek için müşteri ödülleri sunmanızı sağlar. Böylece kazancınızı arttırabilirsiniz.

– Daima Akılda Kalın : Potansiyel müşteriler ve güncel müşterilerinize Sosyal Medya aracılığı ile iletişime geçebilir. Mobil uygulama içinden; Onların işletmeniz hakında yorumlarını ve mesajlarını daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

– Rekabet Avantajı : Günümüzde müşteriniz hareketlidir. Araştırmalar mobil çözüm hizmeti veremeyen işletmelerin müşterilerine ile etkileşiminin sınırlı olduğunu göstermektedir. Müşterileri için Mobil hizmet seçeneği sunan bir işletmeler rakiplerine göre büyük bir rekabet avantajı elde etmektedir..
Show More

My Radio On Air Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to My Radio On Air
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App