My Pet Park Veteriner icon

My Pet Park Veteriner APK

  • Author:

    Mobil.ws

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2017-05-16

The description of My Pet Park Veteriner

Bir Veteriner Kliniği veya Pet Shop Dükkanı mı işletiyorsunuz ?

Günümüzde aynı tür işleri yapan işletmeler arasında sürekli ve daha zor bir rekabet ortamı yaşanmaktadır . Potansiyel yeni müşterilerin ilgisini çekmek ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmak için daha etkili yollar bulmak gerekiyor.

Veteriner Klinikleri veya Pet Shop Dükkanları için tasarlanan bir mobil uygulama ile hayvan sahiplerinin dikkatini çekecek, onlara daha etkin bir şekilde hizmet verebilecek ve rakiplerinizden farklı olduğunuzu hissettireceksiniz.

– Müşteriler İçin Kolaylık : Mobil uygulama ile işletmeniz müşterilerinizin sadece parmakları ile dokunabileceği bir uzaklıkta. (Telefon numarası, yön, randevular, fotoğraf, olaylar, haberler, indirimler, etkinlikler..)

– Etkin Pazarlama Stratejisi : Mobil uygulamaların; radyo, basılı reklamlar, el ilanı gibi geleneksel reklamlardan daha etkili bir pazarlama stratejisi vardır. Size özel uygulama ile her zaman akılda kalırsınız.

– Son Bilgiler : Mobil uygulama ile müşterileriniz avuçlarının içinde işletmenize ait güncel bilgiler, yeni teklifler, promosyonlar, sıcak trendler, sizden haberler hakkında sürekli bilgi almasını sağlar.

– Sadakat Artırın : – Mobil uygulaması ile müşterilerine sadakat ödülleri gönderebilirsiniz. Potansiyel ve yeni müşterilerinizi Sadık Müşteri haline dönüştürebilmek için müşteri ödülleri sunmanızı sağlar. Böylece kazancınızı arttırabilirsiniz.

– Daima Akılda Kalın : Potansiyel müşteriler ve güncel müşterilerinize Sosyal Medya aracılığı ile iletişime geçebilir. Mobil uygulama içinden; Onların işletmeniz hakında yorumlarını ve mesajlarını daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

– Rekabet Avantajı : Günümüzde müşteriniz hareketlidir. Araştırmalar mobil çözüm hizmeti veremeyen işletmelerin müşterilerine ile etkileşiminin sınırlı olduğunu göstermektedir. Müşterileri için Mobil hizmet seçeneği sunan bir işletmeler rakiplerine göre büyük bir rekabet avantajı elde etmektedir.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Discover
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App