We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
My Last Supper icon

My Last Supper

1.7.2 for Android

The description of My Last Supper

Me aplikacionin My Last Supper, mund të shijoni specialitetet e Menusë së Last Supper në shtëpi apo zyre. Zgjidh “Take Away” nëse do ta marrësh ushqimin me vete ose “Delivery” për transportin e tij nga stafi ynë tek ju. Trego vendodhjen ne hartë me anë të GPS dhe vendos instruksione të tjera të nevojshme për shoferin. Shmang telefonatat dhe ngatërresat e mënyrës tradicionale të porositjes. Merr njoftime në kohë reale për statusin e porosisë dhe fito pikë për cdo shumë të shpenzuar në My Last Supper.

Karakteristika të aplikacionit

Menu e plotë me imazhe dhe përbërës.
Kryeni porosinë
Ndryshoni porosinë
Tregoni vendodhjen në hartë
Fitoni pikë për çdo porosi

Shërbimi delivery është i disponueshem vetëm brënda unazës së vogel.
Show More

My Last Supper 1.7.2 Update

2018-09-26
Option to resend confirmation email for accounts which are not verified

My Last Supper Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.7.2 11.6 MB APK

  My Last Supper

  2018-09-26

  My Last Supper 1.7.2 (12)

  Update on: 2018-09-26

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: 2fb012df1ca8839069cd6bd292b39ebd2b37f9b7 My Last Supper 1.7.2(12) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: armeabi-v7a, x86

  File SHA1: 9be4aa44d512482568229c9db6d1c53536f6ca9e

  File Size: 11.6 MB

  What's new:

  Download

 • V1.5.0 11.5 MB APK

  My Last Supper

  2018-03-10

  My Last Supper 1.5.0 (9)

  Update on: 2018-03-10

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: 2fb012df1ca8839069cd6bd292b39ebd2b37f9b7 My Last Supper 1.5.0(9) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: armeabi-v7a, x86

  File SHA1: 67716f331ac235e4409c2aea7df871cbbb97fadc

  File Size: 11.5 MB

  What's new:

  Download

Similar to My Last Supper
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App