MuratSoft Yazılım icon

MuratSoft Yazılım APK

7 votes, 3.9/5

The description of MuratSoft Yazılım

Hakkımızda

2003 Yılında bir emlak firmasına web sitesi yaparak başladığımız serüven de bugün binlerce web sitesi, yüzlerce yazılım ile sektörde belli bir çıtanın üstünde olmayı başaran nadir firmalardan isimlerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Zamanla sektörde sayısız kişinin var olmasına ve yeni teknolojileri öğrenmesine olanak sağlayan firmamız yazdığı yazılımlarla da eğitime ne kadar önem verdiğini göstermiştir. Firmaların en büyük sorunu olan güven konusunu kısa sürede aşan firmamız bugün dünyanın her yerinden binlerce müşteriye hizmet vermektedir.

Sizler de 7-24 sorunsuz bir şekilde ulaşabileceğiniz, Maillerinizin güvenliğinden emin olabileceğiniz bir firma arıyorsanız, biz sizin için en uygun firmayız. Sizinle çalışmak bizi şimdiden heyecanlandırıyor.

Teknik Altyapımız

Erzincan Hosting , Sunucu Seçiminde Ve Teknik Altyapıyı Oluşturan Kablolama Ve Yazılımlardan Her Uç Birime Kadar Dünyada Ağırlıkla Kabul Görmüş Ürünler İle Ağını Oluşturmuştur. Sunucu Seçiminde, Performans, İstikrar Ve Güvenliği Bir arada Sunan Pentium İşlemcili Sistemler, İşletim Sistemi Olarak Tüm Sunucularda Windows 2003 Server, Ve Diğer Altyapı Ürünlerinde Lucent, Intel Ve Cisco'nun Da Aralarında Bulunduğu Bu Konudaki Uzman Firmaların Teknolojisi Kullanılmaktadır. İnternet Bağlantılarımız 142 Mbit/Saniye TTNET Ve Uydu Bağlantımız 34 Mbit/Saniye Olmak Üzere Türkiye Üzerinden Sağlanmaktadır.

Sosyal Sorumluluklarımız
Erzincan Hosting sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak, insan'a yapılan yatırımın insan için en büyük yatırım Olacağı Düşüncesi İle Çeşitli Zamanlarda Kendisini Geliştirmek İsteyen Gençlerin Eğitimlerinde Destek de Bulunmuş ve Asp , Delphi, C#, ASP.Net Gibi Yazılım Dillerinde Soruları olan yeni başlayan, uzman herkese Online Destek ve Kodbank programları yazarak sektöre sunmuştur.

Vizyonumuz
En son bilişim teknolojileri ve internetin iletişim olanaklarını kullanarak Uluslararası bir Yazılım Firması olarak Dünya'nın bu konudaki referans sitelerinden biri haline gelmektir.

Misyonumuz
Çok titiz bir araştırma ve AR-GE sonucunda fiyat ve performans olarak en iyi Yazılımları, mutlaka bir fırsat içerecek şekilde üyelerimize sunarak, bütçelerini rahatlatıcı, güler yüzlü ve güvenli Internet Teknolojisini kullanmalarını sağlamaktır.


Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler
Yepyeni Projelerle birlikte olmak dileği ile ...

Saygılarımızla ....
MURAT ÇETİN { Muratsoft }
MCPD - Yazılım ve Veritabanı Uzmanı

Show More
MuratSoft Yazılım APK Version History
Request MuratSoft Yazılım UpdateRequest Update
MuratSoft Yazılım 2 for Android 2.2+ APK Download

Version: 2 (3) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-08-30

Signature: 64e66fe083b740ad81a59ee59361a634669e9ea6 MuratSoft Yazılım 2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 67a840f0f5a673fafbad3cc4972738ec31887581

Download APK(377.2 KB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App