MPTI - Your Place to Win - PL icon

MPTI - Your Place to Win - PL APK

  • Author:

    De JET Works

  • Latest Version:

    1.11

  • Publish Date:

    2013-12-13

The description of MPTI - Your Place to Win - PL

Małopolski Park Technologii Informacyjnych

Małopolski Park Technologii Informacyjnych to najważniejsza inwestycja Krakowskiego Parku Technologicznego. MPTI będzie ośrodkiem rozwoju nowych pomysłów i technologii. Klastrem firm z sektora ICT. Miejscem testowania idei otwartych innowacji. Platformą współpracy środowisk akademickich, biznesowych i administracyjnych. Ośrodkiem działającym na potrzeby inteligentnego miasta przyszłości.
MPTI - małopolskie centrum nowej gospodarki
Pychowice jako miejsce dla działalności Małopolskiego Parku Technologii Informacyjnych, zostało wybrane nieprzypadkowo. To właśnie tutaj powstaje jeden z najnowocześniejszych ośrodków biznesowo-naukowych. Systematycznie budowane obiekty uniwersyteckie w ramach Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego znajdują się tuż obok siedzib takich firm, jak: Ericpol, Onet, Motorola czy Siemens. Krakowski Park Technologiczny, dostrzegając potencjał tego miejsca, tworzy wspólnie z partnerami centrum nowej gospodarki, które stanowić będzie prawdziwą platformę współpracy.
Platforma MPTI - czyli zróbmy to razem
Do współtworzenia MPTI zapraszamy zarówno małe firmy, jak i znane światowe marki. To one dostarczą niezbędnego know-how. Zadbają o wyposażenie laboratoriów w technologiczne urządzenia jutra. Stworzą data centre i platformy cyfrowe. Będą je modyfikować, rozwijać i dostosowywać do potrzeb społeczności MPTI. Intelektualnego wsparcia będą udzielać naukowcy i eksperci. Deklarację współpracy otrzymaliśmy ze strony Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Politechniki Krakowskiej. Złoty trójkąt domknie się dzięki współdziałaniu z administracją samorządową. To ona wyznacza strategię rozwoju małopolskich miast i regionów. Technologie wypracowane przez firmy w MPTI nie będą trafiały w próżnię. Będą rozwiązywały zidentyfikowane przez samorządy i zapisane w strategiach problemy mieszkańców. Gospodarka – nauka – administracja - stworzy kreatywną społeczność MPTI.
Otwarte innowacje wg MPTI
Po swojemu definiujemy pojęcia kluczowe dla nowej gospodarki. Małym firmom otwarty model innowacji pozwala na dynamiczne rozwijanie technologii, dzięki dostępowi do narzędzi, produktów, wiedzy, doświadczeń dużych korporacji IT.
W MPTI idziemy dalej. Tworzymy kreatywne miejsce, gdzie giganci IT spotkają się ze start-upami. Miejsce, gdzie idee zamienią się w praktyczne rozwiązania, a pomysły trafią na rynek. Na tej współpracy skorzysta każdy: naukowiec wdroży swoje badania, młody przedsiębiorca skomercjalizuje pomysł, duża firma rozwinie produkt, a władza lokalna rozwiąże problemy mieszkańców.

Smart city - przyszłość naszych miast zaczyna się w MPTI
Idea inteligentnego miasta jest wyzwaniem dla samorządów, urbanistów i kreatorów przestrzeni publicznej. Wyścig o miano miasta przyjaznego mieszkańcom, wygrają te samorządy, które zdecydują się w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w nowoczesnych technologiach. Podstawową zasadą współczesnych miast jest optymalne dostosowywanie ich funkcjonowania do zbiorowych i indywidualnych potrzeb mieszkańców. Nowoczesne miasto musi być inteligentne.
Szybki rozwój metropolii, takich jak np. Kraków, niesie ze sobą liczne problemy do rozwiązania. Transport, energia, ochrona zdrowia, edukacja, jakość środowiska - to tylko niektóre z wyzwań cywilizacyjnych, z którymi musimy się zmierzyć. Dynamicznie postępująca urbanizacja to znak rozpoznawczy współczesnego świata.
Małopolski Park Technologii Informacyjnych stanie się miejscem, w którym rozwijane będą pomysły i projekty związane z ideą smart city. Wyposażone w nowoczesne technologie i laboratoria, MPTI będzie zarządzało przyszłością małopolskich miast.
Więcej: http://mpti.krakow.pl.
Koszty całkowite inwestycji wynoszą 108 765 952,13 zł, z czego kwota 89 465 489,00 zł stanowić będzie koszt kwalifikowany projektu. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 5.3.

Show More
Advertisement
MPTI - Your Place to Win - PL APK Version History
Request MPTI - Your Place to Win - PL UpdateRequest Update
MPTI - Your Place to Win - PL 1.11 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.11 (13) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-07-26

Signature: e4f1d0130a4b9c810900dee27698d832c2981de4 MPTI - Your Place to Win - PL 1.11(13) apk safe verified

XAPK File SHA1: 915c5ee971dbf25dea0388656d77263d10b0da29

APK File SHA1: 5eb8e6e28f38aa33b554ae8ad8b75bc44aa0114a

Download XAPK(82.5 MB)Download APK(7.0 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App