We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
mOpieka.pl icon

mOpieka.pl

1.1.2 for Android

The description of mOpieka.pl

Celem projektu jest udostępnienie użytkownikom smartfonów i tabletów aplikacji umożliwiającej automatyczny i zdalny nadzór nad osobami starszymi i potrzebującymi pomocy.

E-usługa kierowana jest do osób, które chciałyby sprawować lepszą, bardziej skuteczną opiekę nad bliskimi, taką, która zapewnia podopiecznym wyższy poziom bezpieczeństwa, ale ze względu na ograniczone środki finansowe, bądź ze względu na brak możliwości technicznych, nie mogą zapewnić podopiecznym takiej usługi.

E-usługa kierowana jest głównie do osób, które są aktywne zawodowo i jednocześnie opiekują się swoimi rodzicami, dziadkami, innymi krewnymi lub znajomymi, którzy ze względów zdrowotnych wymagają nadzoru, kontroli i opieki.

Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom aplikacji opiekun ma możliwość m.in.:
kontrolowania aktualnej lokalizacji swojego podopiecznego, może uzyskiwać od podopiecznego potwierdzenie wykonania wcześniej określonych zadań, np. zażycia leków.

Dzięki dostępowi do mikrofonu i kamery zamontowanej w smartfonie lub tablecie możliwy jest zdalny monitoring (ta funkcja wymaga zgody na aktywację od podopiecznego i jest uzależniona od specyfikacji technicznej urządzenia końcowego).

Podopieczny może wezwać automatycznie pomoc
wypełnić zaplanowany przez opiekuna plan zadań.
jednym z elementów jest obsługa przez aplikację zdarzeń takich jak upadek podopiecznego odczytywany z systemu za pomocą akcelerometru.

Aplikacja jest konfigurowalna w zależności od potrzeb użytkownika, zarówno po stronie opiekuna, jak i podopiecznego. Konfiguracja konta w serwisie mOpieka.pl i aplikacji nadzorującej podopiecznego odbywa się za pośrednictwem prostego i intuicyjnego interfejsu.

Aplikacja umożliwia opiekę nad wieloma podopiecznymi, a każdy podopieczny może skonfigurować do 10 urządzeń mobilnych.

Załóż konto na stronie internetowej serwisu mOpieka.pl

Po zalogowaniu na stronę uzyskasz dostęp do panelu konfiguracyjnego dla usługi. Panel ten można obsługiwać również za pomocą urządzeń mobilnych z poziomu przeglądarki internetowej.

Pobierz i zainstaluj aplikacje na urządzeniach podopiecznego (maks. 10 urządzeń). Aplikacje na urządzeniu należy skonfigurować w celu połączenia z kontem w serwisie mOpieka.pl.


W celu uzyskania pełnego zakresu funkcjonowania e-usługi oraz wszystkich funkcji aplikacji należy dokonać przedpłaty abonamentu za usługę. Abonament za prowadzenie konta wynosi obecnie 1 zł w promocji (29 zł miesięcznie standardowo)

Za pomocą panelu w mOpieka.pl możliwa jest kontrola połączeń pomiędzy aplikacjami a kontem.

Użytkownik może korzystać z aplikacji i konta przez miesięczny okres testowy usługi z dostępem do pełnej jej funkcjonalności.

Do jednego konta można podłączyć trzy aplikacje opiekunów i dziesięć aplikacji podopiecznego.
Pobrana na telefon aplikacja rozpoznaje aktualne położenie użytkownika i na bieżąco rejestruje w serwisie mOpieka.pl lokalizację podopiecznego.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych algorytmów geolokalizacji i śledzenia położenia urządzenia wraz z konfiguracją na koncie możliwy jest automatyczny nadzór nad podopiecznym. Aplikacja jest również zintegrowana z kontem użytkownika na portalu społecznościowym Facebook oraz Google+, za pomocą których można wysyłać komunikaty do opiekuna.
Kanał ten jest traktowany jako dodatkowy kanał bezpieczeństwa w przypadku braku możliwości skontaktowania się z aplikacją opiekuna.
Dodatkowo drogą mailowa lub sms-ową opiekun otrzymuje powiadomienia i zestawienia usług.

Show More

mOpieka.pl Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.1.2 2.8 MB APK

  mOpieka.pl

  2016-03-16

  mOpieka.pl 1.1.2 (14830)

  Update on: 2016-03-16

  Requires Android: Android 3.2+ (Honeycomb MR2, API 13)

  Signature: d1a8ef13f6fe071f50bb293e6ff51ecbef249850 mOpieka.pl 1.1.2(14830) safe verified

  File SHA1: 9d9b4b729a61752a8debbca4b2a8d545815a4799

  File Size: 2.8 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Recommended
Download
APKPure App