Molla e Shendetit icon

Molla e Shendetit APK

The description of Molla e Shendetit

Gazeta 'Molla e Shëndetit' eshte nje ansambel rubrikash me informacion të integruar, që plotesojne njera-tjetren dhe qe i përshtaten shëndetit të çdo njeriu. Mjafton ta lexoni ketë gazetë dhe do te kuptoni misionin.

Misjoni ynë, të ndryshojmë perceptimin se semundjet trajtohen, por nuk sherohen. Trupi i njeriut ka aftesine te rigjenerohet duke i dhene kodin e vetesherimit

copyright. Irfan Gjeci Botues 00355696758813

Show More
Advertisement
Molla e Shendetit APK Version History
Request Molla e Shendetit UpdateRequest Update
Molla e Shendetit 1.0.2 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.0.2 (1002) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2017-08-03

Signature: 29dedc0e107145215ed6fdc479541f16d164daad Molla e Shendetit 1.0.2(1002) apk safe verified

APK File SHA1: a18521535932372f751663ef63917d52808e3788

Download APK(7.5 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App