Mobil Sohbet icon

Mobil Sohbet APK

The description of Mobil Sohbet

Merhaba Degerli kullanıcılarımız KyfChat bir Mobil Sohbet Sesli sohbet Yazılı Sohbet Görüntüiü Chat uygulamasıdır. Ayrıca kyfchat.com olarak tarayıcınızdan arantı yaparak wep uygulamasına'da ulasa bilirsiniz. Kyfchat.com yeni arkadaslar edine bileceginiz veya kendi arkadadınızı davet ederek yazılı, sesli, görüntülü sohbet edebileceğiniz bir iletisim uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ KYFCHAT

Kyfchat Sesli ,Görüntülü ve yazılı Sohbet etme imkanı nı size sunarken bu hizmet karşılığında sizden ücret talep etmez sadece wifi ve'ya mobil ağınızı kullanır. Ki zaten tum ucretsiz online hizmet veren uygulamalar bu baglantılarınızı kullanıyor.

ÖZELLİKLERİ

*Konum Bildirme; Kyfchat aracılığı ile tanıştığınız bir veye birden fazla arkadalar ile bulusabilmenizi kolaylaştırma amaçlı bir ozellik iki tarafında onayı ile konum bilgileri iki taraf arasında paylaşılır.

SESLİ SOHBET

Sesli Sohbet, her sohbet odamızda bulunan bir mikrofon sayesinde gerçekleşen eylemdir. Ses aygıtlarınızı yonetmemize izin verdikten sonra oda da ses'e katılan kisiler ile sesli sohbet edebilir'siniz yanlızca sohbetmi tabikide hayır telefonunuz'dan veya bilgisayarınız'dan müzik dinlete bilirsiniz

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App