Mobil Satış - Logo Tiger/Go icon

Mobil Satış - Logo Tiger/Go APK

The description of Mobil Satış - Logo Tiger/Go

Mobil Satış, Logo GO ve Logo Tiger yazılımlarını kullanan şirketlerin Saha Satış operasyonlarını daha iyi yönetebilme beceresi kazandırır. Dünya’nın yaygın Mobil işletim sistemi Android üzerinde çalışan Mobil Satış ile rakiplerinize karşı daha güçlü olabileceksiniz.

Satışlarınızı Yönetin
Saha ekiplerini yönetmek, kuralları uygulatmak Mobil Satışla çok kolay. Mobil Satış ile satış ekibinizi belirlediğini stratejilerle kolaylıkla yönetebilirsiniz. Logo’da belirlediğiniz fiyat, ödeme politikaları, stokda olan ürünün satış kuralları ve benzer pek çok kuralı merkezi olarak belirler ve müşteri yanında uygulanmasını sağlarsınız.

Hızlı olun, rakiplerinize fark atın
Mobil Satış ile müşteri yanında siparişlerinizi girebilir, faturalarınızı kesebilir, tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Sahada yapılan tüm işlemleri ise Logo GO veya Tiger yazılımlarından izleyebilirsiniz. Siparişlerin merkeze iletilmesi, girişinin yapılması gibi işlemler ortadan kalkar. Siparişleri müşterinize daha hızlı gönderebilirsiniz.

Raporlarla anlık bilgi verin, bilgilenin
Mobil raporlar ile müşteriye anlık bilgi verebilirsiniz. Hem müşterinizi kısa zamanda bilgilendirir, hem de memnuniyeti sağlarsınız. Dilerseniz rapor tasarım aracıyla kendi raporlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Harita üzerinden izleyin
Satış ekibini ister anlık isterseniz yapılan işlem bazında harita üzerinden izleyebilirsiniz. Müşterilerinizin koordinatlarını harita üzerinde belirleyip , müşteriyle ilgili yapılan işlemin nerede yapıldığını gözlemleyebilirsiniz. Duraksama süreleri ölçümi ile hangi noktalarda ne kadar duraksandığını raporlandırabilirsiniz.

Faturalarını tasarlayın, basın
Fatura baskılarınızı bluetooh yazıcılarla kablosuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. İster dar, ister geniş faturayı araçlar için özel üretilmiş yazıcı setlerimizle kolaylıkla basabiliyorsunuz.

Penetrasyon bilgisi toplayın
Sahadan kendi ürünleriniz ve rakip ürünler hakkında bulunurluk, rafdaki/stokdaki miktar ve fiyat bilgilerini toplayabilirsiniz. Bu bilgileri Penetrasyon raporları şeklinde görebilirsiniz.

Show More
Advertisement
Mobil Satış - Logo Tiger/Go APK Version History
Request Mobil Satış - Logo Tiger/Go UpdateRequest Update
Mobil Satış - Logo Tiger/Go 2.1 for Android 2.2+ APK Download

Version: 2.1 (12) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-10-18

Signature: 497b41b3c21025ff167adfbe87fd4a89593822c1 Mobil Satış - Logo Tiger/Go 2.1(12) apk safe verified

APK File SHA1: 43516eeb0d15c7db097e87830cf355a2b2a2167f

Download APK(1.6 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Mobil Satış Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App