Mobil Demokrasi Türkiye icon

Mobil Demokrasi Türkiye APK

The description of Mobil Demokrasi Türkiye

Mobil Demokrasi Türkiye:
Yerel yönetimlerde belediyeler başta olmak üzere tüm kamu kurumlarında yönetişimde sosyal inovasyon olan Mobil Demokrasi şimdi Mobil Uygulamlar ile buluştu.
Aktif vatandaş olgusunun en önemli gereksinimi kamu kurumları ile hızlı etkin interaktif iletişime geçebilmektedir.
İlk versiyonunda belediyelerimizle iletişime geçmemizi sağlayacak Mobil Demokrasi Platform'u kısa süre sonra diğer kamu kurumlarımızın yanında,Sivil Toplum Kurumlarımız da kapsayan büyük bir yönetişim platformu olacaktır.
İletişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte en küçük birey ve toplum bir anda küresel demokrasinin parçası haline gelmiştir.Bu nedenle Mobil Demokrasi Türkiye uygulaması hızla diğer ülkelerin de kamu kurumları ve Sivil Toplum Kurumları ile iletişim
kurabileceğiniz platforma dönüşecektir.
Yaşadığımız dünyada ekolojik dengelerden ,siyasi dengelere,toplumsal sorunlarmıza kadar yığınlarca ortak yanlarımız var.Mobil Demokrasi platformu evrensel bir iletişim köprüsü olarak evrensel ortak akıl oluşturmayı amaçlamaktadır.
Evrensel ortak aklın en önemli paydaşı duyarlı vatandaşların oluşturduğu dünya halkalarıdır.
Ilk Türkiye'mizde filizlenen Mobil Demokrasi kavramının hızla sosyal faydaya dönüşmesi için siz değerli duyarlı vatandaşlarımızın katkısına ihtiyacımız var.Bu sosyal inovasyon kavramında önerileriniz bizim için çok değerlidir.

Yukarda bahsedilen uygulama adımlarında detaylarını göreceğiniz üzere:Bu uygulama temel olarak kurumların Vatandaşlara vatandaşlarında kurumlara ulaşmasını hedeflemektedir.Uygulamanın en önemli amaçlarından birisi bir çok kamu kurumunun uygulamasını tel tek Telefonunuza yada tabletinize yüklemek yerine tek uygulamada bu erişimi sağlamanızdır.
Uygulamadan tam olarak yararlanmanız için mutlaka bildirim ve konum bilgi servisinizi aktif tutun.
Uygulama şimdilik Türkiye üzerinde .ilerde tüm dünya üzerinde hangi kentte iseniz o kent ile ilgili, yol durumu ,nöbetçi eczane, hava durumu,kent acil -önemli numaraları gibi hayatınızı kolaylaştıracak bilgiler verecektir.O kent işe ilgili diğer detay bilgileri ise o kentin sayfasından detaylı inceleyebilirsiniz.
Ayrıca Uygulama üzerinden kentin beğendiğiniz veya beğenmediniz durumları fotograflayarak ilgili kent yötetimine gönderebilirsiniz.Ayrıca yaşadığımız kentle ilgili refarandumlara katılabilirsiniz.

Yaşadığımız dünyanın daha demokratik yörüngeye oturması için Mobil Demokrasi'yi kullanın.
Show More

What's new

2016-07-26
Tasarım Güncellemesi yapılmıştır
Advertisement
Mobil Demokrasi Türkiye APK Version History
Request Mobil Demokrasi Türkiye UpdateRequest Update
Mobil Demokrasi Türkiye 4.0 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 4.0 (4) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-07-26

Signature: ace0ecc82f971bc53c300a97f102950d7fe67868 Mobil Demokrasi Türkiye 4.0(4) apk safe verified

APK File SHA1: d33a433027050bb540e1a019e17918cd94295e54

What's new: Tasarım Güncellemesi yapılmıştır

Download APK(16.2 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Mobil Demokrasi Türkiye Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App