MicroJob icon

MicroJob APK

15 votes, 3.1/5
  • Author:

    ONOFFLINE

  • Latest Version:

    2.05

  • Publish Date:

    2015-05-06

The description of MicroJob

Počuli ste už o novom trende na pracovnom trhu mikropráci? Ak ešte nie, tak vedzte, že váš voľný čas a zručnosti sa môžu rovnať dodatočnému zárobku. Či už chcete zarobiť na vreckové na dovolenku, deťom na darčeky alebo ako študent popri štúdiu - mikropráca je to pravé. Koncept mikropráce vlastne nie je žiadnou novinkou, ľudia si takto pomáhali už odpradávna, akurát to nemalo nejaké špeciálne pomenovanie. Microjob - mikropráca je pomerne nový výraz, ktorý označuje práce dočasné, príležitostné, zväčša menšieho rozsahu, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené aj vďaka výbornému spôsobu ako si privyrobiť.

Každý z nás asi sníva o tom, aké by to bolo, keby si mohol zarábať tým, čo ho baví. Nie všetci ale máme tú možnosť. Iste, každý môže začať podnikať, ale podnikanie si vyžaduje veľa trpezlivosti, odvahy, uskromňovania a taktiež ochoty učiť sa zo svojich chýb a znášať konštantnú kritiku. Našťastie, dnešná doba ponúka veľa alternatív, ktoré umožňujú ľuďom zarobiť si peniaze legálne prostredníctvom internetu. Ľudia, ktorí majú prístup na internet, si tak svojou šikovnosťou a talentom môžu výrazne finančne prilepšiť a nemusia podávať daňové priznanie.Povinnosť podať daňové priznanie za rok 2013 teda vzniká fyzickým osobám vtedy, ak ich zdaniteľné príjmy sú vyššie ako je 50 % zo sumy 3 735,94 eur. Za zdaňovacie obdobie 2013 sa tak jedná o „príjmový limit“ vo výške 1867,97 eur. Nad limit je to pre nich povinnosť.

Pre koho je mikropráca určená?
V podstate – pre každého. Mikroprácu ocenia nezamestnaný, mamičky na materskej dovolenke, študenti, dôchodcovia ale aj živnostník, umelec, alebo zamestnaný človek, ktorý si nájde čas aj po práci. Jednoducho pre ľudia, ktorí by si potrebovali privyrobiť.
Ak sa Vám bude mikroprácou dariť a budete žiadaní, prečo neskúsiť svoj talent speňažiť vo veľkom? Môžete si založiť živnosť, alebo rovno s.r.o., nie je to až tak ťažké, ako sa zdá. Stačí, keď sú ľudia s Vašimi službami a výkonom spokojní a priaznivé referencie sa postarajú o zvyšok.
Tak ako, vyskúšate mikroprácu? Chcete robiť to, čo vás baví a ešte na tom aj zarobiť? Ak odpoveď znie áno, osloví vás www.microjob.sk. Drobná činnosť, ktorú ľudia nerobia len preto, aby si privyrobili, ale aj preto, aby robili to, čo ich naozaj baví.

Ponúknite aj vy druhým ľuďom, čo viete robiť najlepšie. Či už budete prekladať texty do angličtiny, poskladáte skrine z IKEA, poupratujete, tepujete, pečiete koláče, torty, vymaľujete, zrekonštruujete byt, alebo aj služby ktoré dokážete vykonať priamo u klienta -strihanie psíkov, kaderníčka, kozmetička, masáž, lakovanie nechtov, pedikúra, osobný tréner, hodinový manžel, pokosenie záhrady, opatrovanie a vyzdvihnutie detí zo škôlky, doučovanie, umytie okien, výroba veľkonočných alebo vianočných ozdôb, skrátenie nohavíc, pomoc pri sťahovaní, zorganizovanie narodeninovej oslavy atď....
Neváhajte a pridajte svoj inzerát na www.microjob.sk už teraz.

Show More
MicroJob APK Version History
Request MicroJob UpdateRequest Update
MicroJob 2.05 for Android 2.2+ APK Download

Version: 2.05 (8) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-08-21

Signature: 5d209d1e913d4d40a30113ef17a70df643b44b42 MicroJob 2.05(8) apk safe verified

APK File SHA1: 377996ea61bace48f44422308235ead13bfadcba

What's new: - oprava chýb

Download APK(2.6 MB)

More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App