We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
MERGEN - GÖRSEL ZEKA icon

MERGEN - GÖRSEL ZEKA

0.4 for Android

The description of MERGEN - GÖRSEL ZEKA

Mergen, adını Türk mitolojisinde ki zeka tanrısından alır. Görsel zeka geliştirmek üzere tasarlanan uygulamada zekanız ile hediye ve para ödülü kazanma şansınız da bir hayli yüksek. Dünyaya bakış açınızı değiştireceğinden şüpheniz olmasın.

Neden Kullanmalıyım?
Mergen düzenli kullanımda görsel zekanızı %30-%60 seviyesinde artırır. Gerçek dünya örnekleri ile çalıştığı için karşılığını anında görürsünüz. Günlük hayatınızda ayrıntılara dikkat etmeye ve daha az unutmaya başlarsınız.
Doğru bildiğiniz her görsel zeka sorusu için size ödül kazanma şansı verir. Ödüller maddi değeri olan gerçek hediye yada nakdi karşılığıdır. Kazanma şansı en yüksek olan uygulamalardan birisidir.

Nasıl Çalışır?
Uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan ekranda başla butonuna bastıktan sonra 10-40 saniye arası video ile karşılaşıyoruz. Videodaki ayrıntılara (renklere, yazılara, seslere vb.) dikkat etmemiz gerekli. Çünkü videonun ardından ayrıntılar ile ilgili bir soru bizi bekliyor. Soruyu cevaplamak için sınırlı süremiz var. Ne kadar hızlı cevaplarsak o kadar fazla puan ve joker puanı kazanıyoruz. Soruyu doğru bildiğimiz taktirde o soru için belirtilen ödülü alma şansı yakalıyoruz. Kaç kişi arasından kaç kişiye ödül verileceği her soru için değişkenlik gösteriyor. Soruyu cevapladıktan sonra bu değerlere bakabiliriz.

Puan: Uygulama içindeki sıralamanızı belirler, doğru ve hızlı cevaplarınıza göre artış gösterir ve azalmaz.

Joker Puanı: Soru ekranında bulunan 3 joker hakkımız var. Videoyu tekrar oynatma, %50 şık eleme ve çift cevap hakkı. Joker puanımızın yettiği kadar bu jokerleri kullanabiliriz. Doğru ve hızlı cevaplarımıza göre artış gösterir ve joker kullandıkça azalır.

Amacımız
,
Mobil platformlarda verilen reklamlara günlük hayatımızda yoğun şekilde maruz kalıyoruz. Bunların bir çoğunu nefret ederek ya da sıkılarak izliyoruz. Reklam veren açısından ise reklamın verimliliği bir hayli düşüyor.
Mergen ile reklam izleyenin de reklam verenin de kazanacağı bir platform oluşturmayı amaçlıyoruz.

Uygulamamızı indirdiğiniz için teşekkür eder, her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan onur duyarız.

mergen@volturk.com
VOLTURK TEKNOLOJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Show More

MERGEN - GÖRSEL ZEKA Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to MERGEN - GÖRSEL ZEKA
More From VOLTURK TEKNOLOJİ
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App