We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Menüde Ne Var icon

Menüde Ne Var

2 for Android

The description of Menüde Ne Var

Menüde Ne Var Uygulaması:

Tüm akıllı telefon kullanıcılarının kolay kullanabileceği, telefon hafızasını zorlamayacak ve veri deposunda çok yer kaplamayacak bir yazılım geliştirilmeye çalışılmaktadır. Bu yazılım sayesinde, tüm akıllı telefon kullanıcıları bizim programımızı indirerek bireylerin istediği herhangi bir yemeği kendilerine en yakın lokanta/cafe/restoranları ve fiyatlarını listeleyebilecek ve gitmek istedikleri yere navigasyonu kullanarak gidebilecekleri gibi arayıp rezervasyonda yaptırabileceklerdir. Böylece kullanıcı ne yemek isterse hangi mekanda, hangi yemek var, hangi mekanda daha ucuz görebilecek ve bunları değerlendirerek yemek yemek istediği mekanı seçebilmesi amaçlanmıştır. Restoranların menüleri günlere göre değişiklik göstermektedir. Müşteriler o gün hangi yemekler çıktığını ya arayıp öğrenmekte yada öğrenmeden şansına göre gidip orada ne yiyeceğine karar vermektedir. Restoranlar bu sistemde menülerini sistemden günlük güncelleyebilecek yada haftalık menü oluşturabilecekleri bir sistem oluşturulacaktır. Ayrıca Üniversiteler, Hastaneler gibi büyük kuruluşların yemek firmalarına bu hizmet ücretsiz sunulması planlanmıştır. Bu planın temel sebebi ticarileşme amacı için yeterli uygulama kullanıcılarının oluşturulmasıdır.


Uygulamamızda;

• İnsanların canlarının istediği yemeğe en yakın ve en ucuz fiyata ulaşabilecekleri bir sistem oluşturularak kişilere yarar sağlamak.
• Restoran, cafe, yemekhane, dönerci vb kategoriler oluşturularak işletme sahiplerinin android ve ios tabanlı cep telefonlarında işletmelerinin tanıtılması ve işletme sahiplerine akıllı telefonlarda işletme sahibi olması,
• Programın ticarileştirilmesi lokanta, cafe vs. gibi işletme sahiplerine yıllık ücret karşılığı kiralama olarak belirlenmiştir.Menüde Ne Var Uygulamasının Hedef Kitlesi:

• Akıllı telefonu olan tüm kullanıcılar, ayrıca restoran, cafe, pastane vs. gibi gıda işletmelerinin tümü
Show More

Menüde Ne Var 2 Update

2019-03-17
Performans Güncellemesi

Menüde Ne Var Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V2 27.0 MB APK

  Menüde Ne Var

  2019-03-17

  Menüde Ne Var 2 (204)

  Update on: 2019-03-17

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: 3982f9ac8d58985f752771f3d6f7be9333ea8a53 Menüde Ne Var 2(204) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: armeabi-v7a, x86

  File SHA1: 3534c27bb1b2b603f4b0c40110fe3f28a266e643

  File Size: 27.0 MB

  What's new:

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App