MaxMobilny icon

MaxMobilny APK

  • Author:

    CreaNET

  • Latest Version:

    1.0.1

  • Publish Date:

    2017-10-24

The description of MaxMobilny

O MAXIE MOBILNYM
MaxMobilny to nowy mobilny serwisant, który pomaga w codziennej pracy firmom zajmującym się szeroko rozumianym serwisem usług np. w branży telekomunikacyjnej, budowlanej, elektronicznej, hydraulicznej itp.

DLACZEGO WARTO MIEĆ MAXA?
Bez Maxa Mobilnego nie jest możliwy rozwój firmy ani jej przemyślane zorganizowanie i wypracowanie należytych procedur. Prawdziwą przyczyną archaicznego sposobu pracowania serwisantów jest brak na rynku aplikacji mobilnej, która w kompleksowy sposób zarządzałaby zleceniami, bazą klientów, terminarzem, notatkami itd.

JAK WYPRÓBOWAĆ MAXA?
Dzięki 30 dniom bezpłatnego dostępu do aplikacji jesteś w stanie poznać Maxa i zacząć korzystać z jego funkcji. Po tym czasie aplikacja zostanie nieaktywna do czasu jej opłacenia. Po wprowadzeniu Maxa do swojej firmy zaczniesz szybciej wykonywać zlecenia i dzięki temu poprawisz poziom satysfakcji swoich klientów.

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ MAX?
MaxMobilny pomaga w zarządzaniu zleceniami poprzez ich dokumentowanie oraz tworzy bazę klientów, którzy korzystają z usługi serwisu. Dzięki dodatkowym modułom MaxMobilny może również zarządzać magazynem, płatnościami, reklamacjami oraz ankietami przeprowadzanymi u klientów. Co to oznacza? W krótszym czasie zrealizujesz więcej zleceń.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na maxmobilny.pl
Show More
Advertisement
More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App