We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Matbaa Teknik icon

Matbaa Teknik

1.0 for Android

The description of Matbaa Teknik

matbaa&teknik, Türkiye’nin basım sektörüne yönelik tek ihtisas yayınıdır. 1996 yılı Aralık ayında ilk sayısı ile sektöre merhaba diyen dergi, güncel haberleri, İngilizce bölümü, özel teknoloji sayfaları ile her zaman olduğu gibi sektöründe ilk olmayı sürdürecektir. Tüm ülkede 5 binin üzerinde okuyucuya ulaşan dergi, yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli organizasyona da basın sponsoru olarak destek vermektedir. İthalata dayalı bir sektör olan matbaacılık alanında yayın yapması sebeiyle yurt dışı bağlantılarını kuvvetli tutan matbaa&teknik, basım sektörünün en önde gelen fuar ve ajanslarına partnerlik yapmaktadır.
Yurtdışında da aboneleri bulunan matbaa&teknik Dergisi’nin profesyonellik anlayışına dayalı ve teknoloji merkezli yayıncılığı da öne çıkarmaktadır. matbaa&teknik, ofset, flekso, tifdruk, letterpress, dijital, serigrafi ve outdoor / indoor baskı sistemlerinin yanı sıra, baskı öncesi sistemleri ve baskı sonrası sistemleri inceler. Aboneler ve dönüşümlü ücretsiz dağıtım yolu ile dergiye ulaşan kitle, matbaa&teknik’in okuyucu portföyünü oluşturur.
Show More

Matbaa Teknik Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Matbaa Teknik
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App