We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Marka Melekleri icon

Marka Melekleri

1.0.5 for Android

The description of Marka Melekleri

Marka melekleri brand royalty konusunun tam ortasında bulunan kişilerdir.

Markaların itibarını korumak için online ortamda mücadele ederler. Markaya karşı yapılan, karalama, kötü söylem, hakaret gibi içerikleri tespit eder ve imha etmeye çalışırlar. Markanın iyi özelliklerine odaklanarak insanların akıllarında markanın iyi kalmasını sağlarlar ve markanın savunucusu, bir parçası yani meleği olurlar… Diğerlerinden tek farkları PARA KAZANIYOR OLMALIDIR

Marka Melekleri, online ortamda markaların algılarının pozitif yönde artırma yönünde yapılan tüm çalışmaları gerçekleştiren marka savunucularıdır.

Ana görevleri markalara karşı yapılan karalama, kötü algı, gerçek olmayan müşteri şikayetleri, hakaret, kötü söylem gibi markalara zarar verecek online söylemlere karşı, kendileri tarafında oluşturulan gerçek dijital içerik, yorum gibi pozitif davranışlar sergileyerek markanın online itibarını koruyarak pozitif algı oluşturma çalışmasıdır.

Marka meleği olarak hem bütçenize katkı sağlamış, hem de sadakat duyduğunuz markanıza avantaj sağlamış olacaksınız.

Bunun için yapmanız gereken sadece ve sadece bize e maille başvuruda bulunmak.

Kabul ve anlaşma sürecinden sonra size yaptığınız her yorum, beğeni ve farklı sadakat çalışmasını bize bildirecek ve ay sonu her birinin kategorisine göre paranızı alacaksınız.

“Bu kısım aplikasyon yapılınca eklenecek

cep telefonlarınıza “Marka Melekleri Aplikasyonu” indirmeniz istenir.

Bu aplikasyonla ilgili size online olarak verilecek olan ufak bir eğitim sonrası, sadece aplikasyon panelini kullanarak, yorum ve beğenilerinizi yapabilir, her geçen gün biraz daha fazla para kazanabilir ve referans göstereceğiniz marka meleği adaylarına da yine bir kazanç sağlayabilirsiniz.”

Her görevde yorum başına bedel farklı olabilir, Örneğin Google haritalara yorum yapma görevine 5 TL kazanılabilirken, instagramdaki paylaşılan postun altına yapılan yorum ve benzeri içerik 0,3 TL olabilir.

Kişi her görevi tamamladığında görevi tamamladığını haber verir ve admin tarafından kontrol edilir, sonrasında onay verilir ve meleğin hesabındaki kasasına görev karşılığındaki ödül aktarılır ve birikimi artmaya devam eder.

Ay sonunda meleğin katkı sağladığı yorum sayısı kadar gelir elde eder

www.markamelekleri.com web sitesi üzerinden herkes sisteme başvuruda bulunabilir, ancak sisteme giriş için sistemde var olan bir meleğin yeni adaya referans olması gerekir.

Günlük olarak e mailinize görevleriniz gönderilecektir. Görev tamamlandıktan sonra aynı maile reply yaparak “tamam”landığını belirtmeniz istenecektir.

Sisteme giriş yapıldığından ana ekranda birçok task görünecektir. Örneğin; sistem admini tarafından markanın Google haritalardaki yorum sayısını artırmak için bir görev oluşturulacak ve görev oluşturulur oluşturulmaz tüm meleklere yeni görev ile ilgili bildirim gidecek e posta ile ve görev detayına bakıldığında; toplam ödül, toplam yorum, dikkat edilmesi gereken hususlar, gibi detay bilgiler yer alacaktır. Aynı anda birden fazla görev üstlenebilir ve daha fazla ödül kazanılabilir.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Markanın sosyal medyadaki her paylaşımın altına yorum yapılabilir,

Markanın ismi veya verdiği özel hizmet ile ilgili arama motorlarında ön sıralarda çıkan sayfalara yorum yapılabilir,

doktortakvimi.com doktorsitesi.com gibi sağlık sitelerine yorum yapılabilir,

eksisozluk gibi platformlara yapabilir, konu açabilir.
Show More

Marka Melekleri Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.0.5 20.1 MB APK

  Marka Melekleri

  2018-11-03

  Marka Melekleri 1.0.5 (4)

  Update on: 2018-11-03

  Requires Android: Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

  Signature: 5f0dd699b7344079f787191dc7ae5fdedc45506b Marka Melekleri 1.0.5(4) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: armeabi-v7a, x86

  File SHA1: 8153e851db26682a1f2a60f71ed48e01bcc23d2c

  File Size: 20.1 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App