We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Mappka icon

Mappka

podróże małe i duże
1.05 for Android

The description of Mappka

Mappka to połączenie mapy naściennej i aplikacji rozszerzonej rzeczywistości - skanując mapę aplikacją oglądasz miejsca w 3D, odkrywasz ciekawostki i przeglądasz kolekcje zdjęć. To nowe podejście do odkrywania fascynującej wiedzy o naszym świecie.

Nie ma lepszego sposobu na naukę niż poprzez zabawę i zaangażowanie. Dziecko szybciej przyswaja informacje, kiedy nie wie, że się uczy. Interaktywna forma Mappki to sposób na przekazanie wiedzy w najbardziej efektywny sposób. Tak by Twoje dziecko zapamiętało więcej.

Bogata kolekcja miejsc i ciekawostek

Na dużych i małych odkrywców czeka ponad 20 interesujących miejsc z całego świata. Od starożytnych, takich jak posągi Moai czy ruiny Petry w Jordanii, do współczesnych, jak Opera w Sydney. Każde miejsce to zbiór interesujących ciekawostek i zdjęć. To również modele 3D, które możesz przeglądać, obracać, przybliżać i oddalać.

Chcemy by Mappka inspirowała do dalszego odkrywania świata. Pisząc o miejscach staraliśmy się więc by nie były to tylko suche fakty, ale też zbiór interesujących ciekawostek związanych z danych miejscem i jego otoczeniem, kulturą, historią. Interesuje nas człowiek i przyroda. Podróż do Opery Sydney będzie też opowieścią o jednej z najbardziej znanych plaż świata - Bondi, o Wielkiej Rafie Koralowej, o Górze Kościuszki i ogólnie o tym jak się żyje w Australii. O samej Operze też dowiemy się ciekawych rzeczy - że łącznie budowało ją blisko 10000 robotników, albo że na jej powierzchni zmieści się 8 jumbo-jetów.

Sprawdź się w quizach

Po zapoznaniu się z ciekawostkami czas sprawdzić swoją wiedzę w jednym z quizów tematycznych. "Dookoła świata w 7 pytań", "Symbole narodowe" czy "Ikony architektury" to tylko niektóre. Zaznaczaj odpowiedzi w klasycznych quizach lub wskazuj odpowiedzi na mapie w quizach opartych o rozszerzoną rzeczywistość.

Na koniec - coś dla najmłodszych

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, że czasami nic nie zastąpi popularnych puzzli. Zwłaszcza wśród młodszych dzieci. A więc bierzmy zdjęcia z naszej kolekcji miejsc i do dzieła!
Show More

Mappka Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.05 92.6 MB APK

  Mappka

  2018-09-25

  Mappka 1.05 (3)

  Update on: 2018-09-25

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: 895bf052fec3fcc29986b2f3484ac9413f6de2ce Mappka 1.05(3) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: armeabi-v7a

  File SHA1: 0ea826b4377416d059f6276494aa1bc23920caf6

  File Size: 92.6 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App