We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Majmuni icon

Majmuni

1.1 for Android

The description of Majmuni

Ndiqni aventurat e majmunit, ndihmoni atë të mbledh bananet e tij të preferuara.

Ju thjeshtë duhet të pritni litarët në mënyrën dhe kohën e duhur, loja është sfiduese dhe është e përshtatshme për fëmijë parashkollorë dhe për të rritur.

Ju duhet të jeni të koncentruar që të mund të zhvilloni aftësitë e zgjedhjes së problemeve duke bërë nivelet e ndërlikuara në bazë të fizikës së vërtetë.

Shijojeni atmosferën gazmore dhe relaksuese të një prej aplikacioneve më të bukura dhe gratis nga TetovaDevelopers, e cila është gjithashtu edhe edukative për fëmijë.

Mos haroni të na ndjekni:
https://www.facebook.com/tetovadevelopers
https://www.tetovadevelopers.com
Nëse keni probleme me lojën, na jepni një shënim në support@tetovadeveloper.com, dhe ne do të bëjmë më të mirën për të ju ndihmuar.

Loja përmban vetëm 18 nivele.. Nëse ajo do të arrij sukses ne do të shtojmë edhe më shumë!
Kaloni çaste të këndëshme me TetovaDevelopers :)
Show More

Majmuni 1.1 Update

2017-08-11
* U fshijn reklamat nga MoPub

Majmuni Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.1 11.3 MB APK

  Majmuni

  2017-08-11

  Majmuni 1.1 (2)

  Update on: 2017-08-11

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: a32b226a0b7d95fd47cc12561621cb6ce60db5d2 Majmuni 1.1(2) safe verified

  File SHA1: 4d264be4e26d92f7906310471119538d1a46648a

  File Size: 11.3 MB

  What's new:

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Recommended
Download
APKPure App