Majmuni icon

Majmuni APK

The description of Majmuni

Ndiqni aventurat e majmunit, ndihmoni atë të mbledh bananet e tij të preferuara.

Ju thjeshtë duhet të pritni litarët në mënyrën dhe kohën e duhur, loja është sfiduese dhe është e përshtatshme për fëmijë parashkollorë dhe për të rritur.

Ju duhet të jeni të koncentruar që të mund të zhvilloni aftësitë e zgjedhjes së problemeve duke bërë nivelet e ndërlikuara në bazë të fizikës së vërtetë.

Shijojeni atmosferën gazmore dhe relaksuese të një prej aplikacioneve më të bukura dhe gratis nga TetovaDevelopers, e cila është gjithashtu edhe edukative për fëmijë.

Mos haroni të na ndjekni:
https://www.facebook.com/tetovadevelopers
https://www.tetovadevelopers.com
Nëse keni probleme me lojën, na jepni një shënim në support@tetovadeveloper.com, dhe ne do të bëjmë më të mirën për të ju ndihmuar.

Loja përmban vetëm 18 nivele.. Nëse ajo do të arrij sukses ne do të shtojmë edhe më shumë!
Kaloni çaste të këndëshme me TetovaDevelopers :)
Show More

What's new

2017-08-11
* U fshijn reklamat nga MoPub
Advertisement
Majmuni APK Version History
Request Majmuni UpdateRequest Update
Majmuni 1.1 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.1 (2) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2017-08-11

Signature: a32b226a0b7d95fd47cc12561621cb6ce60db5d2 Majmuni 1.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: 4d264be4e26d92f7906310471119538d1a46648a

What's new: * U fshijn reklamat nga MoPub

Download APK(11.3 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App