Mój ZUS przedsiębiorcy icon

Mój ZUS przedsiębiorcy APK

23 votes, 4.3/5
  • Author:

    cream.software

  • Latest Version:

    1.0.8

  • Publish Date:

    2015-06-10

The description of Mój ZUS przedsiębiorcy

Bezpłatna aplikacja "Mój ZUS przedsiębiorcy" pozwala na wygodne sprawdzenie aktualnych stawek ZUS dla przedsiębiorców prowadzących działalność od dłuższego czasu, jak i dla nowych firm, korzystających z obniżonych stawek.

Program prezentuje widok płatności w ujęciu na kilka kont: ubezpieczenia społeczne, zdrowotne i fundusz pracy, uwzględniając w prezentacji fakt opłacania ubezpieczenia chorobowego bądź nie, czy też wyłącznie płatności na Fundusz Pracy (dla nowych firm).

W aplikację wbudowane zostało również wygodne archiwum składek ZUS, które można przeglądać na jednej z zakładek, a po kliknięciu wyświetlać widok szczegółowy, który prezentuje również podstawy wymiaru składek oraz dokładny podział.

Aplikacja "Mój ZUS przedsiębiorcy" posiada również moduł przypomnień, który pozwala na powiadamianie użytkownika telefonu lub tabletu o zbliżającym się terminie płatności składki ZUS. Przypomnienia mogą być ustawione na kilka sposobów, np. można przypominać na tydzień wcześniej, na dwa dni wcześniej i w dzień przypadający na płatność. Aplikacja uwzględnia weekendy w wyliczaniu terminów płatności.

Wyświetlane informacje o składkach można również wygodnie przesyłać na email, smsem lub udostępniać znajomym poprzez Facebook, Twitter, Google+ czy w inny sposób dostępny w telefonie.

Warto wspomnieć, że program korzysta z nowoczesnego interfejsu, który jest nie tylko ładny, ale również wygodny w użyciu. Co więcej, można go dostosować za pomocą różnych motywów kolorystycznych, gdyż domyślny motyw "zielony zusowski" nie każdemu może odpowiadać ;-)

Aplikacja "Mój ZUS przedsiębiorcy" jest niezbędnikiem w kieszeni polskiego właściciela firmy, który musi pamiętać o wielu różnych datach, terminach, stawkach i płatnościach. Program z pewnością okaże się przydatny dla każdego, kto ma okazję pracować na własny rachunek.

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App