We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Mój Pociąg - Pociągi na s. PKP icon

Mój Pociąg - Pociągi na s. PKP

1.2.0 for Android

The description of Mój Pociąg - Pociągi na s. PKP

Odpowiadając na Wasze prośby, poświęciłem trochę czasu i obszedłem kolejne blokady - bezpiecznych powrotów z majowego weekendu! :)

============

Zanim dasz nam 1 gwiazdkę, bo coś nie działa - zajrzyj na nasz profil na Facebooku - publikujemy regularne aktualizacje statusu usług

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy rozwiązać problemy.

Aplikacja Mój Pociąg powstała z myślą o pasażerach. Stworzyliśmy ją, ponieważ uznaliśmy, że dotychczasowe aplikacje dostępne na rynku nie są wystarczająco funkcjonalne, ani przyjazne użytkownikowi. Sami często podróżujemy pociągami i dobrze znamy problemy pasażerów.

Znasz aplikację Infopasażer? To właśnie jej następca! Opóźnienia pociągów, rozkłady - to wszystko znajdziesz tutaj :)

Zabrania się instalowania i używania aplikacji do celów komercyjnych (a w szczególności na urządzeniach służbowych firm trzecich) bez uzyskania pisemnej zgody od autorów aplikacji.

Aplikacja korzysta z zewnętrznych źródeł danych. Autorzy aplikacji nie ponoszą odpowiedzialności za treść ani jakość prezentowanych danych, ani za skutki i/lub szkody wynikające z używania aplikacji. W przypadku, gdy pociąg zostanie opóźniony jeszcze przed wyjazdem ze stacji początkowej lub pomiędzy dwoma punktami kontrolnymi, wyświetlenie rzeczywistego opóźnienia może nastąpić dopiero kilka minut po zaistniałym fakcie.

W szczególnych przypadkach (np. wypadek, opóźnienie) rzeczywiste dane o kursowaniu pociągów mogą być nieaktualne. Użytkownicy zobowiązani są do zwracania uwagi na komunikaty oraz informacje ogłaszane na stacjach.

Słowa kluczowe: PKP, transport, opóźnienia, opóźnienie, pociąg, pociągi, Przewozy Regionalne, Intercity, Koleje Mazowieckie, infopasażer, infopasazer
Show More

Mój Pociąg - Pociągi na s. PKP 1.2.0 Update

2017-06-09
Planowane zestawienia składów pociągów PKP Intercity.
Poprawki stabilności.

Mój Pociąg - Pociągi na s. PKP Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Recommended
Download
APKPure App