Më thirr icon

Më thirr APK

54 votes, 4.7/5
  • Author:

    Dera

  • Latest Version:

    1.5

  • Publish Date:

    2015-01-22

The description of Më thirr

"Më thirr" është aplikacion për telefona të mençur të platformës Android i dedikuar për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni tek operatorët ku funksionon shërbimi “Të lutem më thirr”.

Me anë të këtij aplikacioni kur dikush ju dërgon të lutem më thirr ju nuk pranoni vetëm një SMS por telefoni juaj do të cingëroj sikur kur ju thërret dikush, në këtë mënyrë shërbimi "të lutem më thirr" është më efektiv, pasi që dihet që zakonisht SMS nuk dëgjohen aq lehtë sidomos nëse nuk e keni telefonin afër.

VEÇORITË
★ Mund të dërgoni fare lehtë "të lutem më thirr" vetëm duke e shkruar numrin e pranuesit.
★ Gjatë pranimit të porosis "të lutem më thirr" telefoni juaj do të cingëroj.
★ Mund të caktoni kohën për sa doni telefoni juaj të cingëroj para se të ndalet.
★ Mund të bllokoni numrat nga të cilët nuk do të dëshironit të aktivizohet programi kur merrni “të lutem më thirr”.
★ Mund të ndalni shërbimin fare lehtë nga menyja kur nuk doni të shqetësoheni.
★ Madhësia e vogël e aplikacionit e cila nuk do të ndikojë fare në memorien e telefonit tuaj.

PSE NA NEVOJITET "Më thirr"
★ Jeni duke pritur dikë dhe ai vonohet. Nëse ja cingëroni telefonin ekziston mundësia të jua hap atë dhe ju harxhohet krediti. Nëse personi që po e prisni e ka të instaluar aplikacioni Më thirr, mjafton vetëm të ia dërgoni një mesazh 'të lutem më thirr' që është pa pagesë dhe atij do t'i cingëroj telefoni.
★ Nëse jeni nga ata persona që shpesh nuk i dëgjoni mesazhet 'të lutem më thirr' ose keni shokë të cilët nuk ju thërrasin kur ju ia dërgoni atyre mesazhin, atëherë ju dhe shoku juaj keni nevojë për këtë aplikacion.

KONTAKTI
Mos hezitoni të na shkruani për ndonjë prishje të mundshme, ndonjë sygjerim apo kritikë, vetëm kështu na ndihmoni të jemi më të mirë në shërbime.
★ Na ndiqni në Twitter për informatat më të reja tek https://twitter.com/meThirrApp
★ Na gjeni në Facebook tek http://facebook.com/meThirr
★ Na vizitoni tek http://dera.al

Me thirr
Show More
Më thirr APK Version History
Request Më thirr UpdateRequest Update
Më thirr 1.5 for Android 2.0+ APK Download

Version: 1.5 (6) for Android 2.0+ (Eclair, API 5)

Update on: 2015-08-10

Signature: 8b4f8ab035a9f24e98f0af647a81933323337627 Më thirr 1.5(6) apk safe verified

APK File SHA1: e1a636bbd2538b623ca835788ccb32989171b6ff

What's new: - Përmirësime të gabimeve nga versioni i kaluar

Download APK(950.0 KB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App