Loje me kerre 'TAXI' icon

Loje me kerre 'TAXI' APK

  • Author:

    Fokus Developers

  • Latest Version:

    Varies with device

  • Publish Date:

    2016-11-03

The description of Loje me kerre 'TAXI'

Loje me kerre TAXI Shofer 2016 Ju keni për të përfunduar të gjitha nivelet për t'u bërë një shofer profesionist. Kjo lojë është pak sfiduese dhe terheqese
Kjo është nje lojë e çmendur, ndërsa ju të nxitoni në rrugë si një shofer pro.

Të zgjedhura:
1 3 moda Niveli
2 100 + nivele
3 Grafika te shkelqyeshme dhe lojë Sfiduese
4 terheqese lojë dhe motivues lojë


??? SI LUHET ???

Trokitje e lehtë në ekran qe të hidheni , për të shmangur nga objektet e lojës si kuti, bimët etj
Plotëso të gjitha nivelet lojës dhe të bëheni shofer profesional i lojes me kerre Taxi 2016
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Loje me kerre 'TAXI' Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App