Loje Fjalesh 2 icon

Loje Fjalesh 2 APK

  • Author:

    Fugo

  • Latest Version:

    1.20

  • Publish Date:

    2016-06-28

The description of Loje Fjalesh 2

Vazhdim i lojës me fjalë më me varësi dhe sfiduese deri tani!

** 10.000.000 lojtarë të regjistruar në gjithë botën **
** Konkuroni në linjë me mijëra lojtarë**

* Garë me shumë Lojtarë në Linjë
* Lojëra Unike Cdo Raund
* 4 Mënyra të Ndryshme Loje
* Sistem me Nivele dhe Klasifikime
* Kartë Pikësh Personale
... dhe shumë më tepër!

Loja është e lehtë: Vetë terhiqni gishtin mbi gërmat e tabelës dhe lidhini për të krijuar fjalë. Gjeni sa më shumë të jetë e mundur nga fjalët e fshehura brenda kohës.

Konkuroni me mijëra lojtarë në kohë reale.
Show More
Advertisement
Loje Fjalesh 2 APK Version History
Request Loje Fjalesh 2 UpdateRequest Update
Loje Fjalesh 2 1.20 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.20 (12) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-06-28

Signature: 2e85a5ae5eb1c7870c57500dcd23d3f9accf01f4 Loje Fjalesh 2 1.20(12) apk safe verified

APK File SHA1: 1d30a9c7f534fcd9edb70de1ea29283d13cab2c5

Download APK(34.3 MB)

Loje Fjalesh 2 1.18 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.18 (10) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-04-19

Signature: 2e85a5ae5eb1c7870c57500dcd23d3f9accf01f4 Loje Fjalesh 2 1.18(10) apk safe verified

APK File SHA1: 39d343fc6bdad96bc13ff390a7f2846790e17f3a

Download APK(33.9 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Loje Fjalesh 2 Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Discover
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App