Lojëra për Fëmijë SHQIP icon

Lojëra për Fëmijë SHQIP APK

The description of Lojëra për Fëmijë SHQIP

Bëje botën e fëmijës tuaj më të bukur me aplikacionin tonë argëtues.

Lojëra për fëmijë është aplikacion argëtues dhe interaktiv që i bën fëmijët tuaj më të afërt me konceptet e ndryshme rreth kafshëve, mjeteve të transportit, profesioneve, ngjyrave, figurave etj.
Fëmijët përmes aplikacionit tonë do të kenë mundësinë të mësojnë zërat e kafshëve , të zgjojnë ndjenjën e kreativitetit të tyre përmes ngjyrosjes së figurave të ndryshme si dhe të argëtohen nën shoqërinë e bebes që do t'i bëjë ata të qeshin pa fund.

Punuar me shumë dashuri nga ekipa e Prishtina Developers.
Show More
Advertisement
Lojëra për Fëmijë SHQIP APK Version History
Request Lojëra për Fëmijë SHQIP UpdateRequest Update
Lojëra për Fëmijë SHQIP 3.1.1 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 3.1.1 (24) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-03-08

Signature: c37b5c3e14651eb39665c7cfe53b3e922637fba4 Lojëra për Fëmijë SHQIP 3.1.1(24) apk safe verified

APK File SHA1: 07808bfd46aae09d93bd7e49d618fbae45f77950

Download APK(15.5 MB)

Lojëra për Fëmijë SHQIP 3.0.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 3.0.0 (23) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-03-07

Signature: c37b5c3e14651eb39665c7cfe53b3e922637fba4 Lojëra për Fëmijë SHQIP 3.0.0(23) apk safe verified

APK File SHA1: 72cf2dd2830ffa06d75d3bcb497de574886a08c4

Download APK(15.2 MB)

Lojëra për Fëmijë SHQIP 2.1.1 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 2.1.1 (21) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2015-09-22

Signature: c37b5c3e14651eb39665c7cfe53b3e922637fba4 Lojëra për Fëmijë SHQIP 2.1.1(21) apk safe verified

APK File SHA1: f6b5c8ae83ea5d693235d0451c0f16e76234f233

Download APK(15.2 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Lojëra për Fëmijë SHQIP Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App