Libra Shqip icon

Libra Shqip APK

83 votes, 2.9/5
  • Author:

    Endrit Pano

  • Latest Version:

    1.3.0

  • Publish Date:

    2015-12-07

The description of Libra Shqip

Nje koleksion mbi libra dhe romane ne gjuhen shqipe.

Permban:

Romane
Novela
Perralla
Poezi
Letersia Shqiptare
Historia Shqiperia

Show More
Libra Shqip APK Version History
Request Libra Shqip UpdateRequest Update
Libra Shqip 1.3.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.3.0 (3) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2015-12-28

Signature: 3ca638dacd59b3c5956917cc49bb9d8834f7d2eb Libra Shqip 1.3.0(3) apk safe verified

APK File SHA1: 96f29f29835814600cd0c203b1789dafabbc0563

Download APK(5.3 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App