Lepuroshi në xhungëll icon

Lepuroshi në xhungëll APK

The description of Lepuroshi në xhungëll

Lepuroshi në xhungëll !!! është një lojë e thjeshtë shqip dhe aventureske me nje kontrolle te thjeshtë. Lepuroshi jonë dhe fëmijët e saj të vegjël janë të uritur , per të ndihmuar lepuroshin e vogël për të drejtuar dhe të mbledhë karrota nga xhunglla pa u penguar. Vetëm klikoni në ekran për të bërë lepuroshin tonë të hidhet dhe të kaloje të gjitha pengesat. Loja eshte me grafikë të mirë dhe muzikë.
***Karakteristika***

1. Klikoni ekranin për të bërë lepuri të kerceje.

2. Të mbledhë të gjitha karrotat.

3. Te vrapoj dhe të përfundojë të gjitha nivelet.

4. Ka muzikë të mirë relaksuese dhe efektet e zërit.*** Si te luajme ***

1. Vetëm trokitje e lehtë në ekran per të hedhur lepuroshin lart.

2. Mblidhni karrota sa me shumë qe te mundeni

3. Perfundoni te gjitha nivelet me sukses
Show More

What's new

2016-11-13
Permiresime ne Grafike,
Permiresime ne disa bugs,
Logo e re
Lepuroshi në xhungëll APK Version History
Request Lepuroshi në xhungëll UpdateRequest Update
Lepuroshi në xhungëll 4.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 4.0 (5) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-11-13

Signature: 782d66cd94dc52993ebb78cd24272138bcbb536a Lepuroshi në xhungëll 4.0(5) apk safe verified

APK File SHA1: 8e65e6b41d2d17d55d2f80c206a53c421b2a0936

What's new: Permiresime ne Grafike, Permiresime ne disa bugs,Logo e re

Download APK(17.0 MB)

Lepuroshi në xhungëll 4.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 4.0 (4) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-10-25

Signature: 782d66cd94dc52993ebb78cd24272138bcbb536a Lepuroshi në xhungëll 4.0(4) apk safe verified

APK File SHA1: e31dd0ee9d823fa0fc4e1aefda3ea97cec0dc31a

Download APK(17.5 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App