We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Legalist icon

Legalist

1.0 for Android

The description of Legalist

Belge Üretici
Sürekli yenilerini eklediğimiz sözleşme ve belge taslaklarımıza ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz taslağı seçip ve belgenizi hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Belge Kontrolü
Oluşturduğunuz belgelerin geçerliliği konusunda endişe etmeyin.Bırakın uzmanlarımız sizin için kontrol etsin. Her birey ya da şirket zaman zaman hukuki ve idari belge ile sözleşmeye ihtiyaç duyar. Böyle durumlarda yetkin bir kişiden yardım alınmaması ileride ciddi hukuki sorunlara ve mali sonuçlara yol açabilir. Portalımızı kullanarak bir belge mi ürettiniz? Hemen bizimle iletişime geçin, sizin için gerekli kontrolleri yapalım.

Uzmanına Danışın
Hukuki bir sorununuz var ancak tanıdığınız uzman, avukat ya da mali müşavir yok mu?
Bizimle iletişime geçerek sitemizde yer alan uzmanlardan ücretsiz görüş ve destek alabilirsiniz!

Blog Yazılarımız
KOBİ, girişimci ya da işletmeci misiniz? İşinizi nasıl kurmanız gerektiğini, hangi hukuki belgeleri hazırlayacağınızı bilemiyor ya da hangi belge nereye verilmeli tereddütte mi kalıyorsunuz? Ticaretle işiniz olmayan bir birey misiniz? Evinizi kiralamak istiyor ya da vasiyetname hazırlamak istiyor olabilirsiniz. Belki de evlilik öncesi bir mal rejimi belirlemek istiyorsunuz. Faydalı pek çok hukuki bilgiye blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Show More

Legalist Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App