We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Legal Support 24/7 icon

Legal Support 24/7

1.0 for Android

The description of Legal Support 24/7 App

LEGAL SUPPORT 24/7 - це мобільний додаток ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ LS GROUP для екстреного виклику адвоката, який функціонує у будь-який час доби на всій території України та за її межами.
Розроблений для смартфонів на базі операційних систем IOS та Android, LEGAL SUPPORT 24/7 дозволяє лише одним натиском на екран отримати невідкладну правову допомогу.
Зареєстрованим користувачам доступний весь спектр функцій мобільного додатку, серед яких найголовніша – екстрений виклик адвоката. Реєстрація користувачів здійснюється оператором LS GROUP або самостійно користувачем.
При натисканні на клавішу інтерфейсу «Виклик адвоката» авторизованим користувачем активується режим тривоги та додаток відсилає на сервер оператору LEGAL SUPPORT 24/7 інформацію про місцезнаходження особи.
Дані географічного місцезнаходження надають можливість невідкладного прибуття адвоката у відповідне місце, встановлення місцезнаходження користувача у разі вилучення або втрати телефону, неможливості користування ним.
Окрім цього, користувач має можливість записати голосове повідомлення для оператора, яке також автоматично відправляється на сервер LS GROUP.
Випадкове натиснення клавіші відбою тривоги, згортання мобільного додатку на смартфоні або втрата пристрою чи контролю над ним, не деактивує режим тривоги та не припиняє відстеження місцезнаходження особи, інформація про яку оновлюється кожні 30 секунд.
Відключення режиму тривоги можливе лише при введенні користувачем паролю.
Після завантаження кожен користувач отримує доступ до бази даних правоохоронних та контролюючих органів України та регіонів, а також розроблених фахівцями LS GROUP правових рекомендацій поводження під час обшуку, допиту, затримання та податкової перевірки.
З метою надання невідкладної допомоги на території всієї держави та за її межами, розділ додатку «Налаштування» передбачає можливість реєстрації адвокатів із регіонів (з-за кордону), яким юридичною компанією LS GROUP за допомогою цього додатку надаватимуться доручення про захист прав та інтересів конкретних клієнтів (користувачів).
Додаток не збирає і не використовує інформацію про місцезнаходження особи до моменту активації режиму тривоги.
Вся інформація, отримана та передана за допомогою додатка LEGAL SUPPORT 24/7 є предметом адвокатської таємниці, вона не передається третім особам і не використовується для інших цілей, окрім надання правової допомоги.
Show More

Legal Support 24/7 Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional App Information

Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App