LAL.AL Group Buy Albania icon

LAL.AL Group Buy Albania APK

1 votes, 5.0/5

The description of LAL.AL Group Buy Albania

LAL.AL! është një projekt i ngjashëm me shume modele te famshme ne bote si Groupon, LivingSocial, Lets Bonus, etj etj. I ngjashëm sepse përdor të njëjtin model biznesi te ashtu quajtur "Group Buy" - ne rastin tone "Group Buy Albania" - ose te quajtur ndryshe edhe Daily Deal - Oferta Ditore.
Ajo çfarë ne bëjmë mund te përshkruhet ne tre hapa:
a-) Marrim kontakte me bizneset e ndryshme dhe i propozojmë te reklamojmë produktet e tyre pa kosto. Për këtë ne u kërkojmë një ulje për klientët tanë. Për këtë arsye ne propozojmë oferta me ulje 50% deri 90%. Kosto e reklamimi që është zero reflektohet si ulje e çmimit.
b-) Publikojmë produktet apo shërbimet e zgjedhura ne faqen LAL.AL! (http://lal.al) dhe ftojmë te gjithë ata qe na ndjekin ti hedhin një sy ofertave te reja. Atëherë kur ka interes ju mund te blini ofertën dhe për këtë do te pajiseni me kuponin përkatës.
c-) Pasi të keni marrë kuponin mund te shkoni dhe të përfitoni shërbimin apo produktin e blere.

LAL.AL Group Buy Albania for Android official Trailer

Show More
LAL.AL Group Buy Albania APK Version History
Request LAL.AL Group Buy Albania UpdateRequest Update
LAL.AL Group Buy Albania 1.18.20.412 for Android 2.1+ APK Download

Version: 1.18.20.412 (6) for Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)

Update on: 2016-07-21

Signature: 66994ca292c1a37ea9b827731b20cafe2ab21792 LAL.AL Group Buy Albania 1.18.20.412(6) apk safe verified

APK File SHA1: d7165cc24cfa6902661345d6c3f480ead145daea

Download APK(2.4 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App