Lahuta e Malsisë icon

Lahuta e Malsisë APK

113 votes, 4.8/5
  • Author:

    om3trix

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2012-03-06

The description of Lahuta e Malsisë

Vepra e madhe e shkrimtarit të madh shqipëtar.
Lahuta e Malsisë nga Gjergj Fishta edhe në verzionin elektronik per platformën Android.

Ky aplikacion eshte punuar vullnetarisht dhe me qellim te perhapjes edhe në formën elektronike te vepres se letrarit tone te madh Gjergj Fishta.
Brenda kornizave ligjore nuk kemi arritur te gjejme dicka qe e ndalon formen elektronike ne nje format si ky por gjithsesi nese vereni nje gje te tille ju lutemi te raportoni ne njerin nga e-mailat e shenuar në (meny - rreth autoreve), dhe do të ndërmarrim masat e nevojshme.

Show More
Lahuta e Malsisë APK Version History
Request Lahuta e Malsisë UpdateRequest Update
Lahuta e Malsisë 1.0 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-03-23

Signature: 61b38c638ce79ca6a8ff1e2fc32aec0a8bb8f2a6 Lahuta e Malsisë 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 0082f0d351eaa5bf5f323d6b7624493d18131084

Download APK(968.9 KB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App