Kyiv.Nearme: афіша подій Києва icon

Kyiv.Nearme: афіша подій Києва APK

The description of Kyiv.Nearme: афіша подій Києва

Kyiv.Nearme - це додаток для визначення подій в Києві, що відбуваються прямо поряд з вами. "Маленькі" події, що не водять у великі афіші!

Отже, що робить додаток:
- показує де Ви на карті;
- показує на карті події поряд з Вами;
- можна шукати події за назвою;

Сервіс використовує геолокацію щоб визначити Ваше розташування та відображає на карті події довкола. Події використовують дані переважно соціальних мереж, тому відображають не тільки значні події києва, а й менщ помітні події, створені корисутвачами.
В першу чергу додаток буде корисний для тих, хто хоче знати що відбувається довкола. А ще допоможе зорієнтуватись як цікаво провести час якщо немає бажання далеко добиратись.
Адже часто Ви можете навіть не здогадуватись про вечірки, лекції чи майстеркласи, які відбуваються в декількох метрах від Вас.

Більше того, ми відкриті до співпраці та рекомендацій користувачів, і будемо раді якщо ви писатимете про події, які нам варто додати (це можна зробити в розділі "Написати нам" безпосередньо в додатку)!

P.S. Ми знаємо що можна додати ще купу корисних та цікавих функцій, і обов'язково будемо це робити з подальшими оновленнями. І Ваші фідбеки сильно допоможуть нам розвиватися в правильному напрямку.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Kyiv.Nearme: афіша подій Києва Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App