Kushtetuta e Shqiperise icon

Kushtetuta e Shqiperise APK

11 votes, 4.3/5
  • Author:

    E.Hajdini

  • Latest Version:

    1.1

  • Publish Date:

    2014-05-16

The description of Kushtetuta e Shqiperise

Kushtetuta e Shqipërisë për pajisjet Android. Ky program është falas për tu shkarkuar

- Kushtetuta e plote e azhornuar ne vitin 2015
- Search i optimizuar
- Ndryshim i madhesise dhe ngjyrës se shkrimit
- Regjistrimi i Bookmarkeve
- Opsioni Dite-Nate

Show More
Kushtetuta e Shqiperise APK Version History
Request Kushtetuta e Shqiperise UpdateRequest Update
Kushtetuta e Shqiperise 1.1 for Android 2.1+ APK Download

Version: 1.1 (2) for Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)

Update on: 2015-08-13

Signature: 969a3eeb2ebc5d30a53e7710fdbacdf7c137927b Kushtetuta e Shqiperise 1.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: 8548d45f3fdd712164333a79798a2b8776210a00

What's new: - Rregulluar Madhesia e shkrimit

Download APK(586.4 KB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App