Kushtetuta e Kosoves icon

Kushtetuta e Kosoves APK

16 votes, 4.4/5
  • Author:

    Al Droid

  • Latest Version:

    1.1

  • Publish Date:

    2013-03-12

The description of Kushtetuta e Kosoves

Kushtetuta e Kosoves


English:

This is the offline version of the Constitution of Kosovo, in Albanian and English.

Albanian:

Ky eshte versioni i kushtetutes se Kosoves ne gjuhen shqipe dhe Angleze. Kushtetuta eshte marre nga faqja zyrtare dhe sherben si refernce per cdo person.

Ky version offline ju lejon leximin e kushtetues edhe kur nuk keni nje lidhje interneti.

Show More
Kushtetuta e Kosoves APK Version History
Request Kushtetuta e Kosoves UpdateRequest Update
Kushtetuta e Kosoves 1.1 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.1 (2) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-11-01

Signature: cc1ec63f92e367af5ddea1b6f089306344c98ef4 Kushtetuta e Kosoves 1.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: 30fa609e416f66f76503e4f088170ee3ab1e663e

What's new: - versioni i pare

Download APK(3.0 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App